Jste vytočená?

Zatočte s tím!

Roztočte kolečko na uklidnění:

 

Více k ozvučenému výdechu najdete v tomto článku s videem.

 

Chcete další tipy, jak být klidnější a laskavější mámou? Stáhněte si zdarma e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou.

 Techniky dýchání do trojúhleníku či do ležaté osmičky najdete ve facebookové skupině Jak na hněv v mateřství spolu s dalšími videii a tipy. Můžete tam také sdílet své těžkosti či odpovědi na vaše otázky. Srdečně vám do skupiny zvu.

Níže zadejte své křestní jméno a e-mail

 

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

 

 

Váš e-book už je na cestě k vám!

Níže zadejte svůj e-mail.

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Mgr. Pavla Kupčo, IČ: 04883187, se sídlem K parku 298, 251 01 Nupaky) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů , které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

You have Successfully Subscribed!