Produkty pro vás

Začtěte se a začněte praktikovat

Zjistěte hlavní důvod, proč křičíte na děti, a 3 konkrétní tipy, co s tím. Tipy můžete začít ihned praktikovat, a tak se začít měnit – z bouchajícího papiňáku v laskavou mámu.

Naučte se pracovat se svým hněvem, poznejte jeho poselství a využijte jej ke svému osobnímu růstu. Začněte se sebou zacházet laskavěji a stanete se tak laskavější i k vaším dětem. Naučte se fungovat bez křiku.

Využijte obrovského potenciálu vašeho těla ke změně svého života. Zjistěte, jak vám 7 prvků z bodyterapie může pomoci žít naplno.

Ponořte se do meditace

Meditace na podporu přijímání všeho, co je, odpuštění si a procítění sebe samé jako dobré mámy. Využívá práci s tělem, s nervovým systémem a má moc napojit vás na vaši vnitřní sílu.

Meditace Spočinutí

Tato meditace vám pomůže zpomalit, ukotvit se v tady a teď a ponořit se do přítomného okamžiku. Naladit se na svoji ženskou esenci a jen být a přijímat, co je.

Zúčastněte se on-line kurzu

Proberme to osobně

a tak získejte přesně to, co potřebujete vám na míru

Dopřejte si vedení a podporu při osobních setkání

Níže zadejte své křestní jméno a e-mail

 

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

 

 

Váš e-book už je na cestě k vám!

Níže zadejte svůj e-mail.

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Mgr. Pavla Kupčo, IČ: 04883187, se sídlem K parku 298, 251 01 Nupaky) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů , které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

You have Successfully Subscribed!