Nabízím vám průvodcovství na vaší cestě. Na cestě k sobě, na cestě vzhůru, na cestě k šťastnému a naplněnému životu.

vzdělání a zkušenosti mi umožňují provázet vás i cestami, které sama nemám prošlapané. Cest jsem prošla hodně, ale ta vaše bude vždy svým způsobem jedinečná.

Mám mapu, ve které umím číst, a kompas, s jehož pomocí se umím orientovat. Mohu vám pomoci zjistit, kam chcete jít i kudy. Znám možné nástrahy a nosím s sebou potřebné vybavení.

Aneb domnívám se, že mi například stačí znalosti, dovednosti a zkušenosti týkající se práce s hněvem a nemusím mít stejný počet dětí ani stejnou rodinnou situaci jako vy, abych vám s vaším hněvem mohla pomoci.

Nějaká shoda je přesto potřeba. Je třeba určité rezonance. Musí vás nějakým způsobem oslovovat způsob, jak procházím krajinou a jakými pravidly se v ní řídím. Můj pohled na svět by měl být s tím vaším v souladu či vás inspirovat.

A jaký je tedy můj pohled na svět? Čemu v kontextu naší vzájemné práce věřím?

Věřím, že:

  • Tam, kde rostou jedovaté rostliny, rostou zároveň i byliny, které otravu léčí.
  • Známe-li otázky, jsme schopni nalézt i odpovědi.
  • Nebyly nám dány sny, které bychom si nebyli schopni splnit.
  • Vy jste ti největší experti na sebe samé, na svůj život i na své děti.
  • Vy sami znáte zdroje vašich problémů i vhodná řešení. Odpovědi jsou ve vás. Já vám mohu pomoci najít je a vytvořit vhodné podmínky pro vás růst a rozvoj.
  • Vše se děje za nějakým účelem a má to svůj smysl, byť mu nemusíme hned rozumět. Tedy i to, že právě čtete tyto řádky má svůj význam.

Pokud věříte, že bych mohla být pro vás vhodným průvodcem, chcete víc, než je v mých článcích a knihách, chcete se se mnou potkat na živo, nabízím vám úvodní osobní konzultaci, na které zjistíme, jak nám to společně ladí, a můžeme vyjasnit možné podoby spolupráce. Úvodní hodina vás nezavazuje k dalším setkáním.

V menu nad tímto textem si můžete vybrat přímo konkrétní oblasti či metody a objednat si konzultaci na dané téma.

Nebo pokud vaše téma či přání do žádné kategorie nezapadají, můžete využít dále uvedený kontaktní formulář.

Mám zájem o konzultaci na míru

8 + 3 =

Níže zadejte své křestní jméno a e-mail

 

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

 

 

Váš e-book už je na cestě k vám!

Níže zadejte svůj e-mail.

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Mgr. Pavla Kupčo, IČ: 04883187, se sídlem K parku 298, 251 01 Nupaky) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů , které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

You have Successfully Subscribed!