BLOG – články pro vás – o mateřství, dětech a hněvu

Klenot ukrytý ve stěžování si

Klenot ukrytý ve stěžování si

Máte chuť si stěžovat a zároveň pocit, že byste neměla? Tak v tom případě si tento článek rozhodně přečtěte. Nabídnu vám nový pohled na stěžování. Nebudu vás od něj odrazovat, jak to dělá spousta rádců a knih. Naopak vám ukáži, jaký skvost může být ve stěžování ukryt.

číst více
To nepotřebuješ!

To nepotřebuješ!

Říkali vám, když jste byla malá, že něco nepotřebujete? A říkáte to vy dnes svým dětem? Povím vám jeden příběh... vlastně dva.   Chtěla jsem... Chtěla jsem jít běhat. Nebo se možná jen projít. Ani jsem nevěděla, jestli budu schopna běhat, protože mi nebylo...

číst více

Níže zadejte své křestní jméno a e-mail

 

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

 

 

Váš e-book už je na cestě k vám!

Níže zadejte svůj e-mail.

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Mgr. Pavla Kupčo, IČ: 04883187, se sídlem K parku 298, 251 01 Nupaky) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů , které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

You have Successfully Subscribed!