Můžete být klidnější a laskavější mámou, méně křičet a více se s dětmi smát…

Ráda vám s tím pomohu.

Kdo jsem

Jsem psycholožka, bodyterapeutka a také máma.

Právě mateřství mě přivedlo k tématu hněvu a jeho zvládání. Na základě svých zkušeností (osobních i profesních) pomáhám ženám lépe zvládat jejich emoce – méně křičet a vybuchovat a zažívat více klidu, lásky a harmonie.

Vaše emoce jsou ukotvené ve vašem těle, proto pracuji celostně – nejen s myslí, ale i s tělem. Zahrnutí těla umožňuje rychlejší a efektivnější změny.

Inspiruji, jak růst se svými dětmi.

V číslech

  • 6 let jsem mámou
  • 6 let zkoumám hněv v mateřství a učím se s ním vědomě zacházet a 4 roky to učím i další ženy
  • mám 1 manžela a 2 děti
  • 9 let zkušeností práce s klienty (psychologické poradenství, koučování, lektorování, terapie)

Přiznávám, že jsem jedna z těch dospělých, kteří mají rádi čísla, i když mám zároveň ráda i Malého prince a dětský svět, který ví, že o číslech ten život vůbec není.

Více o mně

Byly doby, kdy jsem si připadala jak přetlakovaný papiňák. Měla jsem pocit, že nemám čas. Čas na sebe, čas na to, co jsem stíhala dřív. Chtěla jsem toho stihnout tolik… Byla jsem frustrovaná, přehlcená a často jsem vybuchovala a křičela.

Připadala jsem si, že nejsem takovou mámou, jakou jsem toužila být. A že selhávám.

Dnes na tu starší Pavlu koukám s láskou, mám pro ní pochopení a chci ji obejmout. Vnímám, že toho chtěla stíhat hrozně moc. Cítím, jak moc chtěla být dobrá máma.

A také cítím úlevu, radost, že žiji mnohem svobodněji, mnohem radostněji, mnohem naplněněji.

Nebudu vám tvrdit, že jsem stále klidná, usměvavá a nad věcí. Nejsem však již více zmítaná svými emocemi a i v těžších časech vím, jak se vrátit k sobě samé, ke svému klidu a k pohodě.

Znám mateřské stíny, temná údolí, topení se ve změti emocí. Znám ale také cestu ven do míst, kde cítíte slunce, víte, že jste v pořádku taková, jaká jste, kde cítíte, že jste milována, kde můžete s radostí oslavovat život a užívat si jej s těmi, které máte ráda.

Ráda vám pomohu najít tu vaši cestu a doprovodím vás na ni.

Níže zadejte své křestní jméno a e-mail

 

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

 

 

Váš e-book už je na cestě k vám!

Níže zadejte svůj e-mail.

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Mgr. Pavla Kupčo, IČ: 04883187, se sídlem K parku 298, 251 01 Nupaky) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů , které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

You have Successfully Subscribed!