Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou:

Hlavní důvod, proč křičíme na děti + 3 tipy, co s tím

Připadáte si někdy jak PŘETLAKOVANÝ PAPIŇÁK?

KŘIČÍTE občas na své dítě/děti a pak vás to mrzí?

Získejte e-book, ve kterém vám prozradím, JAK TO ZMĚNIT.

S pomocí mého průvodce se může změnit každá žena – z bouchajícího papiňáku v laskavou mámu.

E-book můžete nyní získat zdarma.

Přes 2000 žen už si stáhlo tento e-book a ví,
jak přestat křičet. 

V e-booku se dozvíte:

  • důvody, proč křičíte na děti. A ten nejčastější důvod pro Vás rozeberu dopodrobna.
  • nakolik křičení škodí Vám a Vašemu dítěti/Vašim dětem.
  • v jakých situacích nejčastěji křičíte a proč. Poté, co budete znát hlavní důvod, proč křičíte, budete i zároveň vědět, s čím pracovat.
  • co dělat, abyste s křikem skoncovali.
  • 3 konkrétní tipy, které budete moci začít ihned praktikovat, a tak se začít měnit – z bouchajícího papiňáku v laskavou mámu.

Co o e-booku říkají jeho čtenáři?

WOW. Vyborne!!!

Dakujem.

 

Pripajam sa k nazoru, ze toto by malo vyjst aj knizne. Tesim sa na plateny e-book ako pokracovanie. Tento prvy ma prekvapil hlbkou a profesionalitou spracovania. Okrem toho, ze by ho mali citat vsetky zeny na materskej, myslim ze by ho mali citat aj psychologovia a psychiatri. Minimalne ti moji akoby nevedeli o com hovorim… teda nemala som pocit, ze by sa vedeli vzit do toho, co zijem… mozno preto, ze to boli chlapi…

 

Dakujem este raz.

M. V.

máma tří dětí

Ebook Pavly jsem zhltla na jeden zátah. Je příjemně psaný a je v něm mnoho inspirace a zkušeností, které můžou dnešním rodičům urovnat nejednu náročnou chvilku s dětmi. Rady jak „rodičovat“ se nám těžko přijímají, protože to přeci děláme nejlépe od srdce, ne? Jenže žít si s dětmi v klidu a pohodě je mnohem krásnější, než neustále bouchat jak papiňák. A tak je skvělé, že nám Pavla může pomoct zvědomit naše chování a udělat tak krůček ke klidu a pohodě v kruhu rodinném. Díky za inspirativní čtení.

Martina Chomátová

www.playeveryday.cz

Po přečtení Pavlina e-booku jsem si uvědomila, jakou jsem bývala matkou. Touto zkouškou si projde asi většina rodičů. Ve snaze dělat to nejlepší nakonec vybuchují a myslí si, že tím něco vyřeší. Z vlastní zkušenosti vím, že opak je pravdou. Škoda, že se ke mně tento e-book nedostal dříve. Snadná, ale účinná „doporučení“ na řešení situace, která nabízí, by mi usnadnila mou cestu k dětem. Nemusela bych ji pak složitě hledat sama. Doporučuji tento e-book všem, kteří chtějí změnit svůj vztah s dětmi.

Zdeňka

www.zdenkavajzova.cz

Pavlo, tvůj e-book jsem přečetla doslova jedním dechem. S prvním dítětem jsem se považovala za klidnou mámu a vše šlo celkem bezproblémově, ale s příchodem dvojčat do naší rodiny je najednou všechno jinak. Můj hněv se někdy dokáže projevit tak silně, až se sama leknu, kde se bere a proč. A když se mi ho nepodaří zvládnout, trpím neuvěřitelnými pocity viny vůči dětem. Jsem ráda, že se věnuješ konkrétně tomuto tématu, které mě poslední dobou moc trápí. Vidím, že jsem na správné cestě, protože to, co tak krásně a čtivě popisuješ v e-booku si už uvědomuji. Neváhám a objednávám druhý díl a věřím, že po jeho přečtení už bude všechno jinak. Díky.

Martina Mašátová

maminka 3 dětí, zubní lékařka, www.expertnazuby.cz

Ebook je skvělý! Čte se úplně sám, je v něm mnoho užitečných informací a hlavně postupů, jak zvládnou svůj hněv. Některé rady jsem si vytiskla, abych se na ně mohla každý den dívat. Ebook mi také pomohl uvědomit si, jakou jsem už ušla cestu! Ale děkuji Pavle, že se ke mně dostal! A to i proto, že občas do něj nahlédnout není na škodu. 😉

Šárka Beranová

design interiér, www.sarkaberanova.cz

Pavlo, děkuji moc za krásný a velmi poučný e-book. Je plný praktických rad ze života. Já sama jsem křičela na svou dceru. Jejím příchodem na svět se pro mě změnilo hodně věcí, na které jsem nebyla připravena. Točila jsem se v začarovaném kruhu únavy, nedostatku spánku a z toho vyplývajících neshod s manželem. Ještě dnes, když si na to vzpomenu, tak mě to mrzí. Ale děláme věci, jak v dané chvíli umíme nejlépe. Situaci jsem začala řešit, protože jsem si byla vědoma toho, že chyba je na mé straně. Tento e-book doporučuji každé mamince, která křičí na své dítě z jakéhokoliv důvodu. Rady v něm obsažené pomáhají uvědomit si, proč to děláme. Když si uvědomíme příčinu, můžeme s ní pracovat a nastalé situace nemusí být zdaleka tak vyhrocené. Pavlo, děkuji a přeji hodně spokojených a klidných maminek – čtenářek.

Michaela Holinská

terapeutka Bachových květových esencí, www.michaelaholinska.cz

E-book se mi líbil, srozumitelně rozebírá nejčastější důvody křiku a přináší inspiraci k pozitivním změnám, včetně praktických tipů. E-book bych doporučila všem maminkám, nejen těm „křičícím“, protože uvedené potíže se mohou někdy projevovat také jinak.

Bjetka Nečadová

abeceda-zive-stravy.cz

Níže zadejte své křestní jméno a e-mail

 

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

 

 

Váš e-book už je na cestě k vám!

Níže zadejte svůj e-mail.

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Mgr. Pavla Kupčo, IČ: 04883187, se sídlem K parku 298, 251 01 Nupaky) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů , které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

You have Successfully Subscribed!