Pochybujete občas, zda jste dost dobrá máma?

A trápíte se výčitkami svědomí a pocity viny za to, co jste udělala či neudělala ve vztahu ke svým dětem?

Znám to. A znám také techniku, která vás během chvíle odblokuje od přebytečného strachu a pocitů viny.   Umožní vám naplno zažívat klid a důvěru v sebe. 

Víte, že disponujete obrovským potenciálem? Víte, že máte schopnost sebe samou ničit i léčit?

Použijte svůj potenciál a své schopnosti ve svůj prospěch. Poznejte sebe a svou sílu, spojte se s ní a získejte jistotu pramenící zevnitř sebe. Bude-li s ní v kontaktu, budete vědět i cítit, kým jste, jaké jsou vaše dary a že jste ta nejlepší máma pro své děti.

KDO JSEM

Dovolte mi se představit. Jmenuji se Pavla Kupčo a jsem:

– matka

Mateřství mne obohacuje o celou škálu zážitků a zkušeností. Konfrontovalo mne s temnými částmi sebe samé.

Zkraje mateřství jsem se bořila v bažinách pochybností o sobě (hlavně co by matce), strachovala se, abych dítě trvale nepoškodila. A vyčítala jsem si, že se strachuji, že pochybuji a že to neumím jinak. Přišlo mi, že si mé dítě zaslouží lepší mámu.

– psycholožka

Naštěstí jsem znala mnoho způsobů, psychologických metod a technik, jak se s sebou pracovat. A tak se mi postupně podařilo se s novou životní rolí popasovat a najít v sobě klid, důvěru a sebejistotu.

Učila jsem se rozlišovat a rozpouštět staré programy, které se v mateřství vyvalily odněkud z hlubin, a měnit je. Uvolnit se s vědomím toho, že dělám to nejlepší, čeho jsem momentálně schopna a že je to tak v pořádku.

– bodyterapeutka

K přijetí sebe samé takové, jaká jsem, a k plnému prožívání všeho, co je, a že tak, jak to je, je to v pořádku, mi nejvíce pomohla bodyterapie (psychoterapeutická práce s tělem). Díky ní nejen vím, ale i cítím, že jsem ta nejlepší máma pro své dítě.

 

ZÁZRAČNÁ METODA

Ráda bych vám ten pocit sebe jako dobré mámy zprostředkovala. Vytvořila jsem proto pro vás meditaci. Využívá práci s tělem, s nervovým systémem a má moc napojit vás na vaši vnitřní sílu.

ÚČINKY MEDITACE

Pomůže vám:

  • lépe se poznat
  • přijmout své chyby a odpustit si je
  • měnit staré programy, které vám už neslouží
  • důvěřovat sobě, svému dítěti i světu
  • napojit se na svou vnitřní sílu
  • získat sebejistotu a klid
  • mít se ráda taková, jaká jste
  • naplno prožívat svou jedinečnost
  • plně procítit, že jste dobrou mámou

Meditace je určena ženám – matkám. Během 11 minut vás provedu několika technikami, které mají moc změnit váš život. Je koncentrací toho nejlepšího, co využívám pro sebe i své klientky. Žádná zbytečná výplň, jen to nejúčinnější, protože vím, že žádná matka nemá času nazbyt.

Chci, abyste věděla, že jste dobrá máma. A chci, abyste to nejen věděla, ale i cítila. Tu úlevu, že na vašich bedrech neleží celý svět, ale že se vše děje tak, jak má, a že  nemusíte všechno řídit a  zajišťovat a dělat bezchybně. Můžete dělat chyby, a i tak být dobrou mámou.
Vydechněte. Jste dobrá máma! Taková, jaká jste, jste v pořádku.

KOLIK TO STOJÍ?

Kdysi bych byla schopna platit zlatem za prožitky, které zprostředkovávám skrze tuto meditaci. Výčitky svědomí, že nedělám dost, že nejsem dost dobrá matka, mne ubíraly hodně energie a radosti ze života. Ta úleva, když jsem je mohla pustit, je asi nevyčíslitelná.

Přeji si však, aby stejnou úlevu mohl zažít kdokoli.

Meditaci proto nabízím za 250 Kč.

Za tu cenu si můžete dát tři konvičky čaje v čajovně či lehčí hlavní jídlo. Tato meditace vás zahřeje podobně jako ten čaj a nasytí na delší dobu než zmiňovaný oběd. Konzumovat ji navíc můžete opakovaně.

Je vhodná opravdu pro každou mámu?

Meditace je univerzální a může z ní mít prospěch jakákoli žena-matka bez ohledu na zkušenosti s meditacemi.

Ačkoli meditace využívá psychoterapeutických technik, neslouží jako náhrada psychoterapie. 

Nemám moc dobrou představivost. Budu z ní mít přesto nějaký užitek?

Ano. Jediným nutným předpokladem je ochota si ji pustit a nechat se vést mým hlasem.

Je vytvořena tak, aby byla prospěšná i lidem, kteří si neumí vytvářet jasné a konkrétní obrazy v hlavě. Nestojí pouze na vizualizaci. Využívá i jiných principů, ke kterým není třeba vizuální představivost.

NAVÍC

Garance

Za svým dílem si stojím.

V případě, že vás meditace neobohatí a vy mi to napíšete do 14 dnů od její koupě, bez otázek vám vrátím peníze zpět.

Vaše spokojenost je pro mne důležitá.

Manuál

K meditaci (ve formátu mp3) navíc obdržíte i manuál (ve formátu PDF) s informacemi, jak meditaci používat, aby vám co nejlépe sloužila.

OHLASY

Co o ní říkají její posluchačky?

Pavly meditace Dobrá máma je úžasná. Nejen, že má Pavla krásný a příjemný hlas, který je opravdu pro meditace stvořen, tak samotný obsah je úžasný. Dvakrát během poslechu mi projel mráz po zádech, a to když jsem se v jednotlivých pasážích poznala. Meditace má uklidňující účinek, s cílem pochopit, že všechno je tak, jak má být, a vše je v pořádku. Opravdu krásná a příjemná meditace se silným prožitkem sebe sama. Doporučuji si najít chvilku pro sebe, zaposlouchat se a jen zkrátka být. Děkuji za tuto meditaci, dobila mi baterky a přišlo uvědomění, že jsem skvělá žena i matka a není třeba se trestat.

Monika Švejdová

online podnikatelka, která pomáhá lidem v začátcích jejich podnikání, www.monikasvejdova.cz

Tato meditace se dotkla mého srdce. 
Vnímala jsem se jako žena, jako matka a jako milující bytost, která umí dávat  – svým dětem – a která umí lásku i přijmout – od svých dětí. A ví, že vše je tak, jak má být. Tato meditace hladí srdce každé mámy.
Jana Ohanková

www.janaohankova.cz

Jako každá matka (co znám), občas pochybuju o tom, jestli jsem dobrá máma…tyto pochybnosti mě umí někdy „sežrat za živa“, nejpozději ve chvíli,  kdy se v nich začnu topit, vytahuju meditaci Dobrá máma od Pavly Kupčo a dojdu úlevy. Jsem ujištěna, uklidněna a znovu nabydu důvěry, že dělat chyby neznamená být špatná máma!

Vřele doporučuju!

 

Olga Plíčková

psycholožka a průvodkyně po krajině snů, www.olgaplickova.cz

Mamy sú tie najlepšie stvorenia na svete, len na to často zabúdajú. Meditácia „Dobrá máma“ vnesie do vášho života rovnováhu, spokojnosť, radosť i nádej. Na mňa pôsobila ako balzam na dušu, preto ju odporúčam všetkým maminkám, ktoré po ťažkom dni potrebujú trošku kľudu. Je úplne jedno, či máte malé deti v období vzdoru, školákov alebo puberťákov. Súhra príjemnej hudby a správnych slov vás upokojí, dodá silu a jemne nakopne do ďalších dní prežitých s vašimi ratolesťami.
Eva Kapitáňová

autorka projektu JobEdu - Robím, čo milujem , www.jobedu.sk

Pokud jste dočetli až sem, něco vás oslovilo. Není náhoda, že se teď v tuto chvíli dostáváte k této meditaci. Má vám asi něco dát.

Chcete-li si to vzít, klikněte na tlačítko koupit meditaci, na další stránce vyplňte a odešlete objednávkový formulář a pak se nechte vést mým hlasem.

Níže zadejte své křestní jméno a e-mail

 

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

 

 

Váš e-book už je na cestě k vám!

Níže zadejte svůj e-mail.

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Mgr. Pavla Kupčo, IČ: 04883187, se sídlem K parku 298, 251 01 Nupaky) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů , které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

You have Successfully Subscribed!