Vážně nechcete nic navíc?

Robot, kterého znáte z e-mailu, vám právě teď poslal e-mail se slíbeným e-bookem.

A již k vašim kontaktním údajům píše, že jsme váš e-mail ověřili a že vám máme posílat jen e-maily související s vašimi zakoupenými produkty.

Kdybyste si to ještě rozmysleli, můžete se samozřejmě přihlásit k odběru všech našich e-mailů. A to kliknutím na tlačítko níže.

Nebojte se – kdyby se vám e-maily od nás nelíbily, nebo by pro vás přestaly být zajímavé, můžete se z odběru kdykoliv odhlásit jediným kliknutím.

Níže zadejte své křestní jméno a e-mail

 

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

 

 

Váš e-book už je na cestě k vám!

Níže zadejte svůj e-mail.

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Mgr. Pavla Kupčo, IČ: 04883187, se sídlem K parku 298, 251 01 Nupaky) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů , které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

You have Successfully Subscribed!