Skvělé!

Váš e-mail byl ověřen.

Nyní jsme ve spojení a brzy Vám přijde požadovaný obsah – e-book, informace k webináři či k minikurzu – dle toho, k čemu jste se přihlásila.

Kdybyste e-mail s požadovaným obsahem nemohla najít, zkontrolujte, prosím, složku Hromadné, Promo, příp. Spam. Pokud byste jej náhodou nenašla ani tam, napište mi na pavla@pavlakupco.cz a vyřešíme to.

A ještě něco pro Vás mám…

Pozvánku do facebookové skupiny

Jak na hněv v mateřství.

Najdete tam ženy, které řeší stejné věci jako Vy, podporu i další inspiraci.

Přidejte se k nám.

Sledovat mě můžete i na facebookové stránce Rosteme s dětmi. Zveřejňuji na ní své články, myšlenky i citáty a věty k pobavení o hněvu, matkách a dětech.

Níže zadejte své křestní jméno a e-mail

 

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

 

 

Váš e-book už je na cestě k vám!

Níže zadejte svůj e-mail.

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Mgr. Pavla Kupčo, IČ: 04883187, se sídlem K parku 298, 251 01 Nupaky) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů , které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

You have Successfully Subscribed!