Transformace hněvu

Mnoho lidí věří, že hněv je něco špatného. Něco, co by nemělo být. Obzvláště mezi matkou a dítětem. Naše děti bychom měli bezmezně milovat tou nejčistší láskou 24 hodin denně.

Jenže hněv prostě k životu patří. Tedy nechcete-li se odebrat někam do kláštera a tam jen meditovat a transformovat své vědomí.

Hněv patří k lásce. Právě proto, že milujeme, nám některé věci vadí a dotýkají se nás.

Cílem, ke kterému směřuji a ke kterému ráda povedu i vás, není hněv nemít, ale umět s ním zacházet tak, aby nám byl ku prospěchu, nikoli nás ovládal.

Je v pořádku cítit vztek na své dítě. Není však vhodné na něj kvůli tomu křičet či si na něj hněv jiným způsobem vylévat.

Váš hněv se může stát klíčem k porozumění sobě samé/mu a svých hranic. Může vám pomoci být více sebou samými. To je dle mne jeho úkol.

Já vám mohu pomoci:

5

lépe porozumět vašemu hněvu, zjistit, jaké poselství vám nese

5

zmapovat, v jakých situacích se u vás nejčastěji objevuje a co ho spouští

5

posvítit si na očekávání a přesvědčení, dle kterých reagujete a která vás k hněvu vedou

5

opustit staré vzorce jednání, které vám už neslouží, a nahradit je novými, pro současnou chvíli funkčnějšími

5

zjistit, jak se hněv projevuje ve vašem těle, a ukázat vám, jak tuto znalost využít, abyste mohli hněvu předcházet či jej včas zastavit

5

neklást toho na sebe příliš a zacházet se sebou s větší láskou a úctou, což se projeví i na vašem vztahu a zacházení s vašimi dětmi i dalšími blízkými

5

naučit se pracovat se svým hněvem v různých situacích

5

minimalizovat vašemu výbuchy hněvu

5

lépe porozumět sobě samé/samému a žít autentičtěji (= více v souladu se sebou samou/samým)

Cena za sezení (50 min.):
Nupaky: 1100 Kč
Konzultaci bez přímé práce s tělem lze realizovat i telefonicky nebo on-line (přes Skype nebo Zoom): 1100 Kč
Nutno dodat, že transformace hněvu není jednorázová záležitost. Chcete-li výraznější a dlouhotrvající účinky, počítejte s dlouhodobou prací. Délka spolupráce se odvíjí od vašeho tempa a vaší připravenosti. Pro delší spolupráci nabízím výhodnější ceny:
Objednat se můžete přes níže uvedený formulář nebo přes e-mail pavla@pavlakupco.cz.

Objednat konzultaci na téma transformace hněvu

11 + 8 =

Níže zadejte své křestní jméno a e-mail

 

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

 

 

Váš e-book už je na cestě k vám!

Níže zadejte svůj e-mail.

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Mgr. Pavla Kupčo, IČ: 04883187, se sídlem K parku 298, 251 01 Nupaky) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů , které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

You have Successfully Subscribed!