E-book je na cestě k Vám. Děkuji za jeho stažení.

Děkuji Vám za Váš zájem o můj e-book. Těší mne, že chcete vědět, proč vybuchujeme a křičíme na děti i co s tím. Změna z bouchajícího papiňáku v laskavou mámu je možná. Věřím, že Vás můj e-book navede na cestu, jak jí dosáhnout.

Nyní jste o krok blíž k cíli. Blahopřeji.

E-book právě putuje do Vaší e-mailové schránky.

 

Na e-mailovou adresu, kterou jste zadali, Vám přijde můj e-mail s předmětem „Tady je Váš e-book o křičení Z bouchajícího papiňáku laskavou mámu“. Dorazí z adresy pavla@clevermarketing.cz. V e-mailu naleznete odkaz, kde si můžete Váš e-book stáhnout.

V případě, že byste e-mail nemohli  najít, zkontrolujte prosím složku „Hromadné“ (máte-li e-mail s příponou seznam.cz) nebo „Promo akce“ (máte-li e-mail s příponou gmail.com), příp. složku „Spamy“.

Pokud byste jej nenašli ani tam, kontaktujte mne prosím přes e-mail pavla@clevermarketing.cz.

Váš e-mail je u mne v bezpečí

 

Vážím si Vaší důvěry. Váš e-mail je u mne v bezpečí. Více si o ochraně Vašich údajů můžete přečíst zde.

Nyní můžeme zůstat nadále v kontaktu. Ráda Vám čas od času zašlu námět k přečtení či k poslechu pro Váš osobní rozvoj.

V případě, že byste informace ode mne nechtěli již více dostávat, můžete se z jejich odběru kdykoli odhlásit. Stačí kliknout na nápis „Odhlásit“ v patičce e-mailu, který Vám ode mne přijde.

Přeji Vám šťastnou cestu za tím, za čím si jdete,

Pavla Kupčo

Co teď dál?

 

  • Můžete si počíst na mém blogu.

Přečtěte si například, že můžete být dobrou mámou, i když křičíte. Mé články nejen na téma hněvu a křičení na děti naleznete zde.

  • Můžete mne sledovat i na facebooku

Staňte se fanouškem mé facebookové stránky a budete mít všechny novinky vždy z první ruky.

Níže zadejte své křestní jméno a e-mail

 

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

 

 

Váš e-book už je na cestě k vám!

Níže zadejte svůj e-mail.

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Mgr. Pavla Kupčo, IČ: 04883187, se sídlem K parku 298, 251 01 Nupaky) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů , které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

You have Successfully Subscribed!