WEBINÁŘ
Hněv, vztek, křičení na děti a co s tím

Vysílání webináře si spusťte kliknutím na obrazovku výše.
Bude k dispozici od 21:00.
Pokud obrazovku nevidíte, prosím obnovte (načtěte znovu) tuto stránku.

Odkazy:

Během webináře párkrát zmiňuji i šestitýdenní on-line kurz Jak méně křičet a žít ve větší harmonii se sebou samou i se svými dětmi.

Kurz, který vás naučí zacházet se svým hněvem a dodá vám podporu, kterou potřebujete, abyste mohla být takovou mámou, jakou toužíte být.

Najdete jej zde:

A také zmiňuji on-line mini-kurz Týden pro méně křiku a více lásky, který je takovým startem k výše uvedenému. Najdete jej zde.

Chcete se podělit o své dojmy a zkušenosti? Máte dotaz? Pište do komentářů:

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Níže zadejte své křestní jméno a e-mail

 

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

 

 

Váš e-book už je na cestě k vám!

Níže zadejte svůj e-mail.

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Mgr. Pavla Kupčo, IČ: 04883187, se sídlem K parku 298, 251 01 Nupaky) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů , které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

You have Successfully Subscribed!