Připadáte si někdy jak PŘETLAKOVANÝ PAPIŇÁK?

KŘIČÍTE občas na své dítě/děti a pak vás to mrzí?

Nemusíte už zbytečně ztrácet nervy.

 

Zkuste 3 TIPY, jak se udržet NAD VĚCÍ a V POHODĚ.

Prozrazuji je v e-booku Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou: Hlavní důvod, proč křičíme na děti + 3 tipy, co s tím,

který si nyní můžete stáhnout zdarma.

Jsem žena, matka, psycholožka.

 Mou celoživotní vášní je sebepoznávání a osobní rozvoj. 

Nejvíc jsem se v tomto směru posunula zásluhou mateřství a bodyterapie.

Mateřství mi umožnilo poznat své nežité části, zejména hněv. A bodyterapie mi pomohla ty části přijmout, prožít a transformovat.

Na základě své zkušenosti inspiruji i ostatní matky, jak růst spolu se svými dětmi.

BLOGOVÉ ČLÁNKY plné inspirace

Proč mám ráda EMDR a může být tato technika nebezpečná?

Proč mám ráda EMDR a může být tato technika nebezpečná?

V předchozích článcích jsem vám představila psychoterapeutický přístup EMDR i zodpověděla nejčastější otázky k tomu, jak terapie EMDR probíhá. V tomto článku uvádím, proč mám EMDR ráda a zodpovídám dotaz, zda může být technika EMDR nebezpečná.   Proč mám ráda...

Odpovědi na vaše otázky k terapii EMDR

Odpovědi na vaše otázky k terapii EMDR

Lze absolvovat terapii EMDR i on-line? Jak to probíhá a jak dlouho trvá? Je vhodná i pro děti? To jsou otázky, na které odpovídám v tomto článku. Psychoterapeutický přístup EMDR jsem vám představila v předchozím článku. V tomto najdete odpovědi na nejčastější dotazy,...

EMDR aneb Jak vám může rychlý pohyb očí pomoci zpracovat vaši minulost (i trauma)

EMDR aneb Jak vám může rychlý pohyb očí pomoci zpracovat vaši minulost (i trauma)

Trápí vás obrovské návaly zuřivosti, které vám přijdou neadekvátní situacím, ve kterých se objevují? Nebo vás pravidelně přepadají deprese či panické ataky? Naskakujete automaticky do vzorců, které vám neslouží či vám dokonce škodí (přejídání, závislosti – včetně té na sociálních sítích)?

Za silnými emocemi, jež se zdají být neadekvátní situacím, ve kterých se objevují, ale i za některými fyzickými obtížemi či závislostmi mohou být nezpracované zážitky z minulosti.

Já chci maminku! Tu hodnou.

Já chci maminku! Tu hodnou.

…Co mě však trochu zaskočilo, bylo, když mé dítě usedavě vzlykalo a jindy zas vztekle křičelo, že chce maminku, zatímco já byla přímo u něj.

Zažily jste to také někdy?

Přemýšlela jsem, co to může znamenat…

Nevnímá mě?

S čím a jak vám mohu pomoci aneb jak pracuji

S čím a jak vám mohu pomoci aneb jak pracuji

Pokud vás zájímá, jak pracuji, s čím vám mohu pomoci, z čeho vycházím a co vás zhruba se mnou čeká, v tomto článku najdete odpovědi.   Celostní pojetí Pracuji celostně – to znamená s myslí, s emocemi i s tělem. Zahrnutí všech tří složek vaší osobnosti vám zaručí...

Klenot ukrytý ve stěžování si

Klenot ukrytý ve stěžování si

Máte chuť si stěžovat a zároveň pocit, že byste neměla? Tak v tom případě si tento článek rozhodně přečtěte. Nabídnu vám nový pohled na stěžování. Nebudu vás od něj odrazovat, jak to dělá spousta rádců a knih. Naopak vám ukáži, jaký skvost může být ve stěžování ukryt.

Když se mámy vztekají…

Když se mámy vztekají…

Slyšela jste někdy večer od sousedů křičení? Ženský hlas, který ječel? A překvapilo vás to?

Nebo vás někdy dokonce překvapil váš vlastní hlas, který najednou „z ničeho nic“ křičel na vaše drahé děti?

To nepotřebuješ!

To nepotřebuješ!

Říkali vám, když jste byla malá, že něco nepotřebujete? A říkáte to vy dnes svým dětem? Povím vám jeden příběh... vlastně dva.   Chtěla jsem... Chtěla jsem jít běhat. Nebo se možná jen projít. Ani jsem nevěděla, jestli budu schopna běhat, protože mi nebylo...

Kdo z koho? Mocenské boje s dětmi

Kdo z koho? Mocenské boje s dětmi

Možná to také znáte. Mocenské boje s dětmi, přetahování se o moc, neústupnost... a možná, stejně jako já, to znáte i z jiných situací ze života. Mně to došlo, až když se to změnilo. A v úplně jiné situaci. Ale ta paralela je přesná. A funkčnost ověřena v obou...

Od hněvu k síle a naplnění: Má osobní cesta k nejlepší verzi sebe samé

Od hněvu k síle a naplnění: Má osobní cesta k nejlepší verzi sebe samé

Všechno to začalo na kameni, kam jsem jako malá utíkala, když jsem se cítila nepochopena a nedoceněna. V sadu u babičky na kameni, který byl pro mě tehdy skálou. Tam nahoru jsem vylezla, postavila se a snila o tom, jak jednou budu důležitá a ukážu světu svoji velikost a velkolepost. A že rodiče jednou pochopí a budou litovat…

Níže zadejte své křestní jméno a e-mail

 

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

 

 

Váš e-book už je na cestě k vám!

Níže zadejte svůj e-mail.

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Mgr. Pavla Kupčo, IČ: 04883187, se sídlem K parku 298, 251 01 Nupaky) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů , které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

You have Successfully Subscribed!