Jak odstranit vnitřní programy, které nás nutí křičet na děti? Třeba díky Mi5M. Co to je, na jakém základě to pracuje a s čím vším nám to může pomoci jsem si povídala s Ing. Pavlem Ponížilem, PhD., autorem této metody.

Tímto vám představuji další ze série rozhovorů, v nichž zpovídám odborníky z nejrůznějších oborů na téma, jak nám matkám mohou jejich metody pomoci lépe zvládat náš hněv a nekřičet na děti. V rámci rozhovorů bych vám ráda ukázala, jaké podpůrné prostředky a další metody můžete využít k technikám, které vám předávám ve svém e-booku Papiňák pod kontrolou: Jak přestat křičet na své dítě.

Z minulých dílů víte, jak nám může s výbuchy hněvu a křiku pomoci homeopatie a Bachovy květové esence. Dnes se pojďme dozvědět něco víc o Mi5M – metodě inspirované 5 metodami.

 

Rozhovor si můžete pustit zde (20 min.):

V rozhovoru jsem se Pavla ptala, jakými metodami pracuje, jak fungují, jak dlouho trvá, než se odstraní náš nežádoucí vnitřní program.

Dále se dovíte, co je podle Pavla největší bolest, kterou pociťujeme, a co můžeme dělat, abychom žili šťastný a spokojený život.

 

Kurzy Mi5M

Více o metodě a Pavlových kurzech se dozvíte na této webové stránce.

 

Nastavte si svůj šťastný život

Jeho e-book Jak si nastavit šťastný život aneb každý může být šťastný, ve kterém popisuje, jakou cestou prošel on sám, a zásady, kterými se řídí a které učí i ve svých kurzech, si můžete zdarma stáhnout zde.

Pavla Kupčo

Psycholožka, bodyterapeutka a matka. Na základě svých zkušeností (osobních i profesních) pomáhá ženám lépe zvládat jejich emoce, aby nemusely bouchat vzteky a křičet na své děti. Pomáhá jim zažívat více klidu, lásky a harmonie.

K přijetí, prožití a transformaci hněvu používá nejen techniky práce s myslí, ale i s tělem. Zahrnutí těla umožňuje rychlejší a efektivnější změny.

Inspiruje, jak růst se svými dětmi i se svým hněvem.

Je autorkou e-booku Papiňák pod kontrolou: Jak přestat křičet na své dítě, meditace Dobrá máma a on-line kurzu Jak méně křičet a žít ve větší harmonii se sebou samou i se svými dětmi.

Její příběh si můžete přečíst zde.

Chcete se podělit o své dojmy a zkušenosti? Máte dotaz? Pište do komentářů:

comments

Níže zadejte své křestní jméno a e-mail

 

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

 

 

Váš e-book už je na cestě k vám!