Z BOUCHAJÍCÍHO PAPIŇÁKU

LASKAVOU MÁMOU

  Zjistěte, proč křičíte na děti a jak s tím můžete skoncovat. Získejte a vyzkoušejte 3 tipy, jak se udržet nad věcí a v pohodě.

 

 Více informací o ochraně osobních údajů zde.

 

Víc jak 1200 lidí už si stáhlo tento e-book a ví, jak přestat křičet.

Ebook Pavly jsem zhltla na jeden zátah. Je příjemně psaný a je v něm mnoho inspirace a zkušeností, které můžou dnešním rodičům urovnat nejednu náročnou chvilku s dětmi. Rady jak „rodičovat“ se nám těžko přijímají, protože to přeci děláme nejlépe od srdce, ne? Jenže žít si s dětmi v klidu a pohodě je mnohem krásnější, než neustále bouchat jak papiňák. A tak je skvělé, že nám Pavla může pomoct zvědomit naše chování a udělat tak krůček ke klidu a pohodě v kruhu rodinném. Díky za inspirativní čtení.
Martina Chomátová

www.playeveryday.cz

WOW. Vyborne!!!

Dakujem. 

Pripajam sa k nazoru, ze toto by malo vyjst aj knizne. Tesim sa na plateny e-book ako pokracovanie. Tento prvy ma prekvapil hlbkou a profesionalitou spracovania. Okrem toho, ze by ho mali citat vsetky zeny na materskej, myslim ze by ho mali citat aj psychologovia a psychiatri. Minimalne ti moji akoby nevedeli o com hovorim… teda nemala som pocit, ze by sa vedeli vzit do toho, co zijem… mozno preto, ze to boli chlapi… 

Dakujem este raz.

M. V.

máma tří dětí

Ebook je skvělý! Čte se úplně sám, je v něm mnoho užitečných informací a hlavně postupů, jak zvládnou svůj hněv. Některé rady jsem si vytiskla, abych se na ně mohla každý den dívat. Ebook mi také pomohl uvědomit si, jakou jsem už ušla cestu! Ale děkuji Pavle, že se ke mně dostal! A to i proto, že občas do něj nahlédnout není na škodu. 😉
Šárka Beranová

design interiéru, www.sarkaberanova.cz

Níže zadejte své křestní jméno a e-mail

 

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

 

 

Váš e-book už je na cestě k vám!

Níže zadejte svůj e-mail.

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Mgr. Pavla Kupčo, IČ: 04883187, se sídlem K parku 298, 251 01 Nupaky) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů , které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

You have Successfully Subscribed!