VIP program je uzavřen.

VIP program Povstaň z popela, roztáhni křídla a leť je momentálně uzavřen.

Chcete být včas informována, až se bude konat příště?

Přihlaste se k odběru newsletteru a žádný program ani kurz už vám pak neunikne.

Nechcete čekat? Zjistěte, co je tu pro vás možné hned teď

Přihlaste se na nezávazný rozhovor a podíváme se, co teď potřebujete a jak Vám s tím mohu pomoci.

Poznávací rozhovor je nezávazný a je zdarma.

Nefunguje vám tlačítko? Napište mi přes tento webový formulář:

5 + 5 =

Přečtěte si, co pod mým vedením dokázaly ženy v on-line kurzu:

Ve VIP programu toho můžete dosáhnout mnohem více.

Konkrétní přínos? Zmíním jen ty přelomové pro mě – mám RADOST, cítím chvíle opravdových radostí a štěstí s dětmi (a v těch těžkých dokážu být daleko víc nad věcí a oprostit se od situace), překonala jsem mlsání (a taky zhubla:)), dokonale jsem zmapovala své já, své prožívání a POCHOPILA JSEM SE – s tím balastem, co nosím v hlavě nejde nebýt jako ten papiňák. Cítím, že sama sebe více přijímám (i přes nedokonalost) a respektuji se – k tomu mi moc pomohla lekce o tom, že na své potřeby MÁM PRÁVO.

Za toto vše (a také za mnoho těch drobností, o kterých jen nepíšu) MOC DĚKUJI. I za laskavou podporu během kurzu.

A nakonec – manžel ze mě cítí větší klid a vyrovnanost… když mi to řekl, tak to pro mě bylo největší ocenění, když je ta změna patrná i navenek. 

Iva

účastnice on-line kurzu, matka dvou dětí

Niekde si písala, že si môže vytvoriť nové detstvo, také aké si želáme. Nechápala som, ako by sa to mohlo dať, veď minulosť nezmeníme a vieš, čo? Stalo so, doteraz sa mi to zdá neuveriteľné, no dokázala som si prepísať ten obraz z meditácie na celkom iný obraz. Ďakujem ti za toto, úprimne a z celého srdca ti ďakujem, ani neviem slovami vyjadriť ako si mi pomohla.

Inak tie tvoje techniky sú famózne, veľmi sa mi to všetko páči.

Celý tento kurz je riadna pecka. Toľko vecí na jednom mieste. Je to to najlepšie, čo som mohla pre seba urobiť.

Jarka

účastnice on-line kurzu, matka dvou chlapců

Za 5 týdnů jsem došla do stavu, kdy mám pocit, že jsem vědomější, víc chápu svoje reakce a i když se vztekám (a můžu říct, že je to tak o 95 % lepší oproti výchozímu stavu), tak už teď dokážu celou situaci zpracovat tak, aby měla pro všechny zúčastněné minimální následky!!!!

Všechny lekce mi přišly fakt supr propracované, skvěle a absolutně logicky na sebe navazující, vytvořené tak, aby sloužily a zbytečně neteoretizovaly.

Moc oceňuju všechny techniky, protože mi opravdu pomáhají.

Změnu, kterou mi kurz pomohl „udělat“ , vnímám nejen já, ale i moje okolí a nejsilnější zpětná vazba je to, ze moje starší dcera, která je velmi citlivé dítě a mým vztekáním a křičením velmi trpěla, teď se mnou večer před usnutím začala probírat svoje strachy a bolístky, třeba i půl roku staré. Vždycky jsme si hodně povídaly a řešily spolu její nepohodu, ale tohle cítím jako něco hlubšího a silnějšího.

Stanislava Nováková

účastnice on-line kurzu, matka dvou dívek; http://stananovakova.cz/

Pozoruji na sobě, že mám v sobe víc laskavosti celkově, jak k sobě samé, tak i k synovi, manželovi a ostatním okolo. Tou laskavostí k sobě samé se zvýšilo i množství laskavosti vůči mému bezprostřednímu okolí. Vidím to na sobě, ve svých reakcích, ve schopnosti zachovat delší dobu klidnou mysl.

Veronika

účastnice on-line kurzu

Do kurzu jsem vstoupila na základě narůstajícího nezvladatelného hněvu, který se mi objevil po narození prvního syna a neuměla jsem si s tím poradit.

Potěšilo mě skvělé zpracování, čas na každou lekci, lehkost a srozumitelnost (!) lekcí, cvičení a příkladů, věnování se práci na sobě, laskavosti a vše, co jsem opravdu potřebovala.

Kurz mi přinesl úžasné poznání, co je vyvolávačem hněvu, jak lépe pracovat s hněvem, jak to pochopit, uchopit…

Očekávala jsem, že mi to pomůže, ale musím říct, že to je opravdu u mě dokonalý obrat. Dokonce si změny v mém chování všimnul i manžel a dostalo se mi velkého obdivu! 🙂

Markéta Turková

účastnice on-line kurzu

Z celého srdca Ti ďakujem za to, že si mi ukázala cestu von z bludného kruhu hnevu, kriku, potláčanej agresie a následného sebaobviňovania.

Natália

účastnice on-line kurzu, matka tří dětí

„…. jsem tak moc ráda, že jsem poslechla intuici a koupila si tvůj kurzík, opravdu jsi mě postavila na nohy.

Konečně cítím energii a je to ještě mnohem lepší než před krizí, při které jsem si sáhla na dno, … je to až neuvěřitelné, ale mám pocit, že poprvé v životě cítím opravdovou radost a přijetí ze všeho co se mi děje, … mám radost ze sebe, z dětí, vztah se nám s manželem také vylepšil, no ani nevím jak ti Pavli poděkovat 🙂

… kurz předčil moje očekávání, vyhovovala mi i délka kurzu – jednak jsem si plno věcí při něm měla čas uvědomit, pak jsem také mohla pomalu dle svého tempa začlenit do denního režimu různé tvoje techniky a meditace, bez kterých si už ani den a náročné situace neumím představit … a také jsem byla moc ráda s tebou ve spojení, cítila jsem po celou dobu tvou podporu a vedení :-)“

Dita

účastnice on-line kurzu, matka sedmi dětí

„Jsem úplně jiný člověk. Tvůj kurz mě nastartoval pro intenzivní seberozvoj a já už druhý rok jedu na jeho vlně. Ze striktně analytické bytosti orientované na výkon (více mužské) se ze mě stává jemnější, vnímavější a laskavější více ženská bytost. A já tuhle změnu nebo spíš návrat k sobě přímo miluju :-).“

Stáňa

účastnice on-line kurzu, matka tří dětí

Když výše uvedené dokázaly ženy jen na základě on-line kurzu, bez živých individuálních sezení, říkám si, jaké výsledky čekají vás, necháte-li si vytvořit program na míru?

Co všechno je pro vás ještě možné?

Vidím let ke hvězdám a ještě dál.

Níže zadejte své křestní jméno a e-mail

 

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

 

 

Váš e-book už je na cestě k vám!

Níže zadejte svůj e-mail.

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Mgr. Pavla Kupčo, IČ: 04883187, se sídlem K parku 298, 251 01 Nupaky) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů , které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

You have Successfully Subscribed!