Vnímáte, že má roční období vliv na vaše emoce?

Jak konkrétně ovlivňuje naše nálady, emoce a zejména emoci hněvu podzim?

O tom jsem si povídala s Kateřinou Venzarovou, která inspiruje ženy, jak díky rytmům přírody a nástrojům Access Consciousness nalézat svou vnitřní rovnováhu a jak toto předávat svým dětem.

 

V rozhovoru se dozvíte:

– k čemu nás současné období vybízí;

– jak jím projít co nejlehčeji;

– a jak do toho zapojit i naše děti.

 

O únavě, hloubkách, hranicích, dracích a mnohém dalším si poslechněte tady:

(Video je z podzimu roku 2018. Zmiňovaný on-line kurz je nyní uzavřen. Chcete-li vědět, kdy se bude opět otvírat, zapište se tady. A pokud potřebujete se svým hněvem pracovat hned teď, napište mi.)

 

S energií podzimu také souvisí náš archetyp čarodějky či kouzelnice. Chcete-li se o něm a o ženské cykličnosti ve vztahu k hněvu dozvědět více, doporučuji článek Hněv a křik v souvislosti s menstruačním cyklem aneb U nás doma křičí čarodějnice.

 

Podzimu a energiím, které na nás v tuto dobu působí, jsem se také věnovala v článku Samhain a démon hněv, ve kterém rovněž naleznete doporučení, co dělat a jak s tím pracovat.

Pavla Kupčo

Chcete se podělit o své dojmy a zkušenosti? Máte dotaz? Pište do komentářů:

comments

Níže zadejte své křestní jméno a e-mail

 

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

 

 

Váš e-book už je na cestě k vám!

Níže zadejte svůj e-mail.

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Mgr. Pavla Kupčo, IČ: 04883187, se sídlem K parku 298, 251 01 Nupaky) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů , které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

You have Successfully Subscribed!