Podmínky účasti na seminářích 

 

I. Přihlášení a úhrada seminářů

 

1. Přihlášení na seminář

Pokud máte zájem o účast na živém semináři, přihlaste se, prosím, na e-mail uvedený u daného semináře. Stačí zaslat své jméno a příjmení a termín konání semináře, o který máte zájem. Na základě toho Vám budou na Váš e-mail zaslány další informace.

2. Úhrada seminářů

Přihláška na seminář je platná a Vaše místo je rezervováno po uhrazení celé částky semináře převodem na účet (částka a účet budou specifikovány v e-mailu). Do té doby je Vaše místo pouze registrováno a pokud se kapacita dané akce naplní mezi Vaším přihlášením prostřednictvím e-mailu a připsáním zálohy na náš účet, bude Vám záloha vrácena v plné výši, nebo se dohodneme na Vaší účasti v jiném termínu či na jiném semináři. Počet účastníků je omezen, proto prosíme o včasné zaregistrování.

Při platbě, prosím, uveďte do textové zprávy název, datum a místo kurzu a jméno a příjmení přihlášeného.

 

II. Storno podmínky úhrady seminářů

1. Zrušení účasti na semináři ze strany účastníka

Pokud se semináře, na který jste přihlášeni, nemůžete zúčastnit, můžete za sebe poslat náhradníka – tuto změnu akceptujeme také v den konání akce. Uhrazený poplatek je pak převeden na náhradníka.

Pokud chcete zrušit svou účast na semináři, je nutné to provést zasláním e-mailu na adresu organizátora. Poté vracíme účastnický poplatek takto:

 

zrušení účasti výše vrácené částky poplatku
15 a více kalendářních dní před konáním semináře 100 %
8 – 14 kalendářních dní před konáním semináře 50 %
7 a méně kalendářních dní před konáním semináře 0 %

2. Zrušení konání semináře z mé strany

Pokud by došlo ze závažných důvodů ke zrušení semináře z mé strany:

a) účastník může navštívit seminář v náhradním termínu, který stanovím, nebo

b) účastnický poplatek bude v plné výši vrácen bankovním převodem na účet, z kterého byl seminář uhrazen.

III. Souhlas se zpracováním osobních údajů

Odesláním přihlášky spolu s údaji v ní uvedenými dáváte souhlas se zpracováním Vámi poskytnutých osobních údajů a jejich zařazením do databáze, která je ve vlastnictví organizátora a Pavly Kupčo. Vaše údaje nebudou poskytnuty třetím stranám bez Vašeho souhlasu a budou použity pouze pro účely předávání dalších informací k pořádanému semináři, případně k dalším akcím. Pokud nechcete v budoucnu dostávat žádné další informace, uveďte to prosím do přihlášky, z odběru se můžete také odhlásit kdykoliv později.

Odesláním vyplněné přihlášky stvrzujete, že jste se seznámil/a s podmínkami účasti na něm a že je akceptujete.

 

Těšíme se na setkání s Vámi,

Pavla Kupčo a tým spolupracovníků

Níže zadejte své křestní jméno a e-mail

 

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

 

 

Váš e-book už je na cestě k vám!

Níže zadejte svůj e-mail.

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Mgr. Pavla Kupčo, IČ: 04883187, se sídlem K parku 298, 251 01 Nupaky) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů , které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

You have Successfully Subscribed!