Děkuji Vám za zájem o on-line kurz.

Jakmile se bude blížit jeho další spuštění, dozvíte se to jako první.

Informace Vám přijdou na e-mailovou adresu, kterou jste zadala. Dorazí z adresy pavla@clevermarketing.cz. Je možné, že se zařadí do složky „Hromadné“ nebo „Promo akce“.

Pokud budu mít do doby uveřejnění kurzu nějaký zajímavý článek na dané téma, ráda Vám jej zašlu. Z odběru informací (o článcích i zveřejnění on-line kurzu) se můžete kdykoli odhlásit (instrukci naleznete v e-mailu).

Co teď dál?

 

  • Můžete si počíst na mém blogu.

Přečtěte si například, že můžete být dobrou mámou, i když křičíte. Mé články nejen na téma hněvu a křičení na děti naleznete zde.

  • Můžete mne sledovat i na facebooku

Staňte se fanouškem mé facebookové stránky a budete mít všechny novinky vždy z první ruky.

Níže zadejte své křestní jméno a e-mail

 

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

 

 

Váš e-book už je na cestě k vám!

Níže zadejte svůj e-mail.

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Mgr. Pavla Kupčo, IČ: 04883187, se sídlem K parku 298, 251 01 Nupaky) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů , které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

You have Successfully Subscribed!