Těší mě Váš zájem o webinář.

Najdete jej zde.

 

Přístup k webináři Vám posílám pro jistotu i e-mailem.

Webinář bude k dispozici do neděle 23.9.2018. Dárek však získají pouze ti, kteří jej stihnout zhlédnout do čtvrteční půlnoci.

Těším se na Vás,

Pavla

Než se potkáme na webináři

 

  • Můžete si zatím počíst na mém blogu

Přečtěte si například, jaké 3 největší chyby děláme při výchově dětí. Mé další články nejen na téma hněvu a křičení na děti naleznete zde.

 

  • Nebo shlédnout některá starší videa

Hněv při výchově kluků

Jak na hněv s Faster EFT aneb Místo křičení ťukám

A rovnou se stát fanouškem stránky Rosteme s dětmi, pokud jím ještě nejste.

 

Níže zadejte své křestní jméno a e-mail

 

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

 

 

Váš e-book už je na cestě k vám!

Níže zadejte svůj e-mail.

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Mgr. Pavla Kupčo, IČ: 04883187, se sídlem K parku 298, 251 01 Nupaky) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů , které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

You have Successfully Subscribed!