Mini-kurz už na tebe čeká. Jsem ráda, že budeš jeho součástí. Těším se na společnou cestu.

Po zaplacení a spárování platby (v případě platby kartou nebo rychlým bankovním převodem je to ihned, při platbě bankovním převodem mimo platební bránu to trvá 1-2 dny) obdržíš e-mail s dalšími informacemi ke kurzu.

Další e-maily ti začnou chodit od 24.9.2018, budou z adresy pavla@clevermarketing.cz.

V případě, že bys e-maily nemohla najít, zkontroluj, prosím, složku „Hromadné“ nebo „Promoakce“, příp. složku „Spamy“.

Budeš-li chtít, aby ti e-maily ke kurzu chodily do hlavní složky, stačí označit první e-mail kurzu a přetáhnout jej do složky „Doručené“ nebo „Primární“ a případně potvrdit, že chceš danou akci opakovat i pro budoucí e-maily.

Pokud by se vyskytl nějaký problém či jsi měla další otázky, napiš  mi na pavla@clevermarketing.cz Ráda ti pomohu.

Pavla

Zpět na hlavní stránku.

 

 

Níže zadejte své křestní jméno a e-mail

 

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

 

 

Váš e-book už je na cestě k vám!

Níže zadejte svůj e-mail.

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Mgr. Pavla Kupčo, IČ: 04883187, se sídlem K parku 298, 251 01 Nupaky) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů , které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

You have Successfully Subscribed!