Děkuji Vám za Vaši objednávku meditace Dobrá máma.

 
 
 

Pokud jste zvolil/a platbu kartou nebo rychlý bankovní převod (on-line, přes platební bránu), obdržíte e-mail s potvrzením platby. Ihned poté se k Vám odešle e-mail se zakoupenou meditací (většinou přijde do 10 minut).

Pokud jste zvolil/a platbu bankovním převodem mimo platební bránu, máte ve své e-mailové schránce e-mail s podklady k platbě. Převod peněz a spárování platby trvají 1 až 2 dny. Poté Vám přijde zakoupená meditace.

V případě, že byste e-mail nemohl/a najít, zkontrolujte prosím složku „Hromadné“ (máte-li e-mail s příponou seznam.cz) nebo „Promo akce“ (máte-li e-mail s příponou gmail.com), příp. složku „Spamy“.

Pokud by se vyskytl nějaký problém či jste měl/a další otázky, napište mi na pavla@clevermarketing.cz

Přeji Vám, ať Vám meditace přinese do života více důvěry, sebejistoty, klidu i lásky.

Pavla Kupčo

 

Co teď dál?

 

1. Můžete se stát fanouškem mé facebookové stránky Rosteme s dětmi

Staňte se fanouškem mé facebookové stránky a budete mít všechny novinky vždy z první ruky.

 

2. Mohli by vás zajímat i mé e-booky

Najdete je zde.

3. Můžete si počíst na mém blogu.

Mé články nejen o matkách a o životě s dětmi naleznete zde.

Níže zadejte své křestní jméno a e-mail

 

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

 

 

Váš e-book už je na cestě k vám!

Níže zadejte svůj e-mail.

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Mgr. Pavla Kupčo, IČ: 04883187, se sídlem K parku 298, 251 01 Nupaky) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů , které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

You have Successfully Subscribed!