Děkuji a blahopřeji!

 

Děkuji Vám za Váš zájem o můj e-book. Těší mne, že chcete od života víc. Můžete to mít! Věřím, že Vás můj e-book inspiruje, jak toho dosáhnout.

Nyní jste o krok blíž k cíli. Blahopřeji.

E-book právě putuje do Vaší e-mailové schránky.

Na e-mailovou adresu, kterou jste zadali, Vám přijde můj e-mail s předmětem „Tady je Váš e-book Mějte ze života víc“ z adresy pavla@clevermarketing.cz. V e-mailu naleznete odkaz, kde si můžete Váš e-book stáhnout.

V případě, že byste e-mail nemohli  najít, zkontrolujte prosím složku „Hromadné“ (máte-li e-mail s příponou seznam.cz) nebo „Promo akce“ (máte-li e-mail s příponou gmail.com), příp. složku „Spamy“.

Pokud byste jej nenašli ani tam, kontaktujte mne prosím přes e-mail pavla@clevermarketing.cz.

Přeji Vám obohacující čtení a praktikování.

Pavla Kupčo

Znáte někoho, koho by mohl e-book též zajímat? Pošlete mu na něj odkaz přes facebook.

Níže zadejte své křestní jméno a e-mail

 

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

 

 

Váš e-book už je na cestě k vám!

Níže zadejte svůj e-mail.

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Mgr. Pavla Kupčo, IČ: 04883187, se sídlem K parku 298, 251 01 Nupaky) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů , které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

You have Successfully Subscribed!