Objednávku jste úspěšně dokončil/a. Děkuji.

Těší mne, že chcete dopřát více klidu a pohody nějaké ženě ve svém okolí.

 

 

Do Vaší e-mailové schránky právě putuje e-mail potvrzující Vaši objednávku.

Po zaplacení a spárování platby (v případě platby kartou nebo rychlým bankovním převodem je to ihned, při platbě bankovním převodem mimo platební bránu to trvá 1-2 dny) obdržíte e-mail, který nese název „Zde je Vámi zakoupený produkt“. V něm naleznete odkaz na stažení dárkového poukazu.

V případě, že byste e-mail nemohl/a najít, zkontrolujte prosím složku „Hromadné“ (máte-li e-mail s příponou seznam.cz) nebo „Promo akce“ (máte-li e-mail s příponou gmail.com), příp. složku „Spamy“.

Obdarovaná si může svůj dar vyzvednout kdykoli do 30 dnů od zaplacení poukazu. A to tak, že napíše e-mail na adresu pavla@pavlakupco.cz, do kterého uvede své jméno a číslo uvedené na dárkovém poukazu. Poté obdrží na svůj e-mail e-book spolu se všemi bonusy.

Pokud by se vyskytl nějaký problém či jste měl/a další otázky, napište mi na pavla@clevermarketing.cz

Přeji, ať se dar líbí a přinese Vaší blízké mnoho užitku.

Pavla Kupčo

Níže zadejte své křestní jméno a e-mail

 

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

 

 

Váš e-book už je na cestě k vám!

Níže zadejte svůj e-mail.

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Mgr. Pavla Kupčo, IČ: 04883187, se sídlem K parku 298, 251 01 Nupaky) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů , které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

You have Successfully Subscribed!