Připadáte si někdy jak PŘETLAKOVANÝ PAPIŇÁK?

NECHCETE KŘIČET, ale pak najednou bouchnete a letí to z vás ven?

Máte už po krk vašich opakujících se výbuchů a následných VÝČITEK SVĚDOMÍ

Znám to. Také jsem to zažívala a v tom kruhu lítala.

 

Podařilo se mi z něj však vystoupit a naučit se se svým hněvem zacházet tak, aby mi sloužil, nikoli mne ovládal.

 

Můžete toho dosáhnout též. Řeknu vám JAK.

Jmenuji se Pavla Kupčo. Jsem matka a také psycholožka a bodyterapeutka. Nyní šťastná a vyrovnaná. Tedy vyrovnaná tak, jak žena žijící své cykly může být. 😉

Podařilo se mi stát se laskavou mámou, jejíž reakce jsou předvídatelné i pro tu malou hlavičku, která ne vždy všemu v tomto světě rozumí.

Mámou, které může její dítě věřit a cítit se s ní v jakékoli situaci v bezpečí.

Takto idylické to však nebylo vždy.

Mateřství vyplavilo z hlubin mého nitra mnoho emocí – mimo jiných i hněv. Sopka ve mně začala soptit a já křičet.

Nechtěla jsem to tak nechat. Začala jsem tedy na sobě pracovat a postupně si vytvořila strategii, jak se sebou zacházet, abych své výbuchy omezila.

Hodně mi v tom pomohlo vše, co jsem se naučila během studia psychologie a výcviků. Nejvíc asi práce s tělem (bodyterapie).

Jako psycholožka jsem toho věděla hodně o sobě,
lidech obecně, o emocích i chování.
O hněvu jsem se však nejvíc naučila až se svým synem.

Vím, že své děti milujete. Vím, že pro ně chcete to nejlepší. Stejně jako já milovala syna, i když jsem na něj křičela. Někdy právě proto jsem křičela, že jsem pro něj chtěla to nejlepší, ale zapomínala na sebe.

Být dobrým rodičem je nelehký úkol. Občas je toho na jednoho člověka prostě moc. A nikdo nás bohužel neučil, jak se s tím vypořádat.

Je to dlouhá cesta hledání, často plná pokusů a omylů.

Chcete-li si ji zkrátit, nabízím vám průvodce – svůj e-book.

Navzdory větší a větší otevřenosti společnosti, je hněv matek ještě stále značně tabuizované téma. Nesluší se mít vztek na své dítě a už vůbec není vhodné o tom mluvit. Mlčením však vztek nemizí, ba naopak. Ještě narůstá a s ním často i výčitky.

Vymaňte se z kruhu.

Začtěte se do knihy, která vám připomene, že hněv je přirozená emoce, že je normální mít občas vztek na své dítě. Zároveň vás naučí, jak s ním zacházet tak, abyste neubližovali sobě ani svému dítěti. Pomůže vám využít poselství hněvu a díky němu růst.

Co vše můžete získat?

Jedinečnou publikaci s informacemi, které nikde jinde nenajdete.

Je málo knih věnujících se výhradně hněvu. Neznám žádnou, která by toto téma zpracovávala do hloubky a soustředila se jen na rodiče.

Můj přístup je navíc obohacený o prvky bodyterapie (psychoterapeutické práce s tělem). V zahraničí patří bodyterapeutická sezení k hojně vyhledávaným a zároveň nejdražším terapiím. Neznám knihu, která by byla zaměřena na hněv a využívala tento přístup.

V e-booku se dozvíte:

5

jaký význam má hněv a jak jej můžete využít ve svůj prospěch

5

jak zmírnit tlak, který na sebe kladete

5

jak váš hněv souvisí s (ne)bytím sám sebou

5

jaké konkrétní jednoduché změny vám pomohou méně křičet a vybuchovat

5

tipy na praktické pomůcky, které vám pomohou se včas zastavit, nevybuchovat a nekřičet

5

jak můžete využít hněv ke svému osobnímu růstu

Naučíte se:

5

včas rozpoznat blížící se hněv

5

nechytit se do pasti a hněvu předcházet

5

dechové a vizualizační techniky i speciální cviky, které vám pomohou lépe zvládat nápor hněvu pro případ, že jej nestihnete zachytit včas

5

9 kroků, jak vyjít s elegancí z jakékoli situace, která vás rozčílí

5

o svém hněvu vhodně komunikovat

5

laskavěji zacházet se sebou samou/samým

Cena tohoto e-booku je 490 Kč.

Přijde vám 490 Kč málo?

Ano, je to nízká cena za informace, které jinde nenajdete. Ano, je to málo za jedinečný koncept práce s hněvem podložený vědeckými studiemi i osobní zkušeností. Tím spíš, že jsou všechny informace doplněny praktickými cvičeními, abyste mohli všechny zmiňované postupy ihned zařadit do svého života a těžit z nich.

E-book prodávám za zlomek jeho opravdové hodnoty, neboť si přeji, aby byl dostupný všem rodičům, kteří chtějí to nejlepší pro sebe i své děti.

Přijde vám 490 Kč hodně?

Cena za hodinové sezení s psychologem či psychoterapeutem v Praze stojí většinou 700 – 1200 Kč. Během jedné hodiny nestihnete probrat vše, co naleznete v e-booku, natož si vyzkoušet a zažít všechna uvedená cvičení, která vedou ke změně.

Za 490 Kč můžete jít s dítětem na chvíli do bazénu či si dát skromný oběd v restauraci nebo si zakoupit 109 stránkový našlapaný e-book se spoustou bonusů a postarat se o rodinnou pohodu trochu jinak a s dlouhodobějším účinkem.

Je psán matkou pro další matky (i otce) s přáním vnést více pohody, klidu a harmonie do vašich životů.

Možná máte ještě nějaké otázky či pochybnosti…

Je tento e-book pro mne? I když nejsem matka?

Možná váháte, zda je tento e-book pro vás. E-book je určen především pro matky a otce, kterým vadí jejich vlastní nekontrolovatelné výbuchy hněvu a jsou ochotni s tím něco dělat. Profitovat z něj mohou ale nejen rodiče, neboť základní principy týkající se práce s hněvem platí pro všechny.

Důraz je kladen zejména na práci na sobě. V e-booku vás povedu krok po kroku. Bez vašeho úsilí se to však bohužel neobejde.

 

Může mi skutečně pomoci kniha?

Možná pochybujete, zda vám může pomoci změnit něco tak neovladatelného a hluboce zakořeněného jako je křičení nějaká kniha.

Ano i ne.

Možná jste už někdy četli nějakou seberozvojovou knihu s cílem něco změnit ve vašem životě, ale na váš život to nemělo valný dopad. Můj e-book však není obyčejná kniha.

Samotné čtení knih život většinou nemění (nedojde-li k silným aha-zážitkům, které by pak začaly samy pracovat dál na dalších úrovních). Čest výjimkám. Jak už jsem psala ve svých článcích, pro trvalou změnu je třeba zapojit nejen mysl, ale i emoce a tělo. A právě v mém e-booku najdete jedinečný koncept práce s hněvem, který s tělem pracuje. Díky tomu je možné dosáhnout trvalé změny.

Pokud budete můj e-book jen číst, změny budou pravděpodobně jen částečné nebo dočasné.

Pokud však využijete všechna cvičení, která vám v e-booku nabízím, a budete praktikovat navržené postupy, je pravděpodobné, že docílíte trvalé změny

Jsem přesvědčena, že můj e-book může obohatit každého rodiče (a nejen je). Pomůže vám lépe porozumět svému hněvu a lépe s ním zacházet.

Za svým dílem si stojím. V případě, že vás nijak neobohatí a vy mi to napíšete do 30 dnů od jeho koupě, bez otázek vám vrátím peníze zpět.

Vaše spokojenost je pro mne důležitá.

A to ještě není vše.

K e-booku navíc dostanete tyto 3 BONUSY ZDARMA:

BONUS 1 – PRACOVNÍ SEŠIT

Spolu s e-bookem obdržíte pracovní sešit.

Naleznete v něm 25 podnětů (otázek, úkolů a cvičení), které vám pomohou propojit získané poznatky s vaším životem a uvést je do praxe.

Ve formátu PDF a ve formátu DOC.

BONUS 2 – TAHÁK NA LEDNICI

Návod na práci s hněvem v 9 krocích.

To nejdůležitější stručně a jasně s obrázky ve formátu A4.

Stačí jej jen vytisknout a vyvěsit na lednici či kamkoli jinam, kde jej budete mít stále na očích. A pak jej následovat do doby, než vám postup přejde pod kůži.

Ve formátu PDF.

BONUS 3: VIDEO BIOENERGETICKÝCH CVIKŮ NA PRÁCI S HNĚVEM

Video, ve kterém jsou názorně ukázány bioenergetické cviky na práci s hněvem.

Video trvá 40 min. Je možné cvičit dle něj celou navrhovanou sestavu nebo si vybrat některé cviky.

Přesný postup možných cvičebních variant je popsán v základních pokynech, které obdržíte společně s videem. 

Video + Základní pokyny k provádění bioenergetických cviků (PDF)

Ebook Papiňák pod kontrolou je obsáhlá, skvělá, čtivá příručka o hněvu, jeho rozpoznání a následném zpracování. Zaujal mne svojí obsažností a kvalitou zpracování. Myslím, že tímto oslovíš všechny. Je znát, že tématu rozumíš a máš, co předat dál.

Je to neskutečné dílo. K tvému ebooku jsem se stále vracela. Doporučuji vydat knižně.

Čtenáři pomůže zorientovat se v příznacích hněvu, ukáže mu kroky k jeho identifikaci a dalšímu zpracování.

Moc se mi líbí přiložené bonusy. Každý si zde najde ten, který mu pomůže s vlastním hněvem.

V ebooku jsem se dozvěděla celistvě o hněvu a v přiloženém pracovním sešitě pomocí souboru praktických cvičení našla odpovědi, co mi moje projevy hněvu ukazují.

Doporučuji tento ebook nejen pro rodiče s dětmi, protože Vám ukáže cesty k Vám samým.

Jolana Synková

žena, matka 4 dětí, koučka NLP, masérka a spoustu dalšího, co mi život přináší

Než jsem se pustila do čtení tohoto e-booku, měla jsem obavy, jestli mi může opravdu pomoci, jestli to nebude nějaký všeobecný návod, který prostě nechápe mé pocity, když mi miminko pláče několik dnů po sobě co hodinu a já mám pocit, že mi praskne hlava… není to všeobecný přístup k dětem a myšlenka „rodičovství je náročný, s tím jsi do toho šla“?

NENÍ. E-book výrazně předčil mé očekávání a série praktických cvičení mě donutila zastavit se a ty prchavé pocity, co mám během výbuchu hněvu, sesumírovat a posvítit si na ně. Doporučuji ho všem maminkám nejlépe už od miminek, jelikož právě v tom období veškerá práce se vztekem a svým postojem k němu začíná.

Zuzana Šmidrkalová

kontaktní rodičovství Srdcem k dětem, , www.zuzanasmidrkalova.cz

Pavli, tvůj e-book mi opravdu vytrhl trn z paty! Jsem si jistá, že dokážeš oslovit spoustu rodičů, kteří si se svým hněvem neumí poradit (podobně jako já). Jsem matkou tří dětí a v papiňák se dokážu změnit poměrně rychle a nečekaně. Nelíbí se mi to a díky tvému e-booku to konečně můžu řešit.

Pomohl mi i tvůj Zápisník hněvu. Konečně zvládnu vyhodnotit situace, které řeším se svými dětmi a podívat se na zoubek i vlastním pocitům. Stačí pár tvých otázek a hned v tom mám víc jasno. Ale co mne opravdu dostalo, je tvůj Tahák na lednici – vtipná a praktická pomůcka, s níž se dá hněv zvládnout s nadhledem.

Mgr. Erika Hanáčková

jazyková konzultantka, autorka projektu Čeština pro všechny, Vyškov na Moravě

E-book o hněvu a jeho projevech v mateřství nabízí praktické rady jak se vyrovnat s vlastním hněvem a nepřenášet jej na děti. Pomocí rad a cvičení se člověk naučí, jak adekvátně reagovat na stresující situace bez toho, aniž by se musel vykřičet na své dítě. Vizuální pomůcky pomocí taháku na lednici vám připomenou, kdy je třeba zastavit nával hněvu v pravý čas.

E-book je jasně napsaný a podložený vlastní zkušeností autorky. Tím se stává hodnotným čtením pro mámy, které si uvědomují, že křikem nic nevyřeší a chtějí své chování k dítěti změnit.

Lenka de Graafova

překlad webu,, lenkadegraaf.eu

Tvůj ebook je opravdu obsáhlé dílo založené na zkušenostech. Moc se mi to líbí.

Co mě nadchlo a hned bych všech maminkám doporučila je tvůj tahák na lednici!!! Str. 46 a 49 ukazuje a o tom to vždy celé je (je třeba pracovat sám na sobě) :)!!! Dále se mi líbí ty příklady na str 85 a 87 (to paní Nováčková a Neveklová nemají tak dobře a ze života popsané). Určitě bude zajímavá info o té straně pro mnohé. Jinak nahrávku si ještě časem pustím a napíšu.

Za mě bych rodičům doporučila 🙂 Děkuji, že jsem měla tu čest tvé dílo číst.

Kateřina Beranová

maminka 3 dětí, provozuje Klub Beránek

Neztrácejte už zbytečně čas a nervy!

Zasloužíte si zažívat klid a pohodu bez zbytečného rozčilování se a křičení.

Zasloužíte si mít harmonické vztahy plné lásky se sebou samou/samým i s vašimi dětmi. 

Dopřejte si to!

Klikněte na tlačítko „Koupit e-book“ a dejte vale křiku a výbuchům.

Na další stránce budete požádáni o vyplnění vašich údajů. Pokud zvolíte platbu kartou či rychlý bankovní převod, budete mít e-book již za pár minut.

Níže zadejte své křestní jméno a e-mail

 

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

 

 

Váš e-book už je na cestě k vám!

Níže zadejte svůj e-mail.

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Mgr. Pavla Kupčo, IČ: 04883187, se sídlem K parku 298, 251 01 Nupaky) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů , které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

You have Successfully Subscribed!