Dokončením objednávky získáš na splátky on-line kurz
JAK MÉNĚ KŘIČET A ŽÍT VE VĚTŠÍ HARMONII,
který ti přinese do života více klidu, pohody a lásky.

Jsi-li ze Slovenska (tzn. máš slovenskou poštovní adresu a chceš platit v eurech), sroluj, prosím, níže a vyplň druhý formulář.

Pro objednávky z České republiky (CZK):

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Garance spokojenosti

Za svým dílem si stojím. Vím, že je kurz schopen měnit životy.

Je však pro mne důležitá i tvá spokojenost. A chci, abys mohla zažívat klid nejen ve vztahu s dětmi, ale i při nákupu. Proto je tu garance.

V případě, že během prvního týdne kurzu zjistíš, že kurz není pro tebe, a do 7. dne od spuštění kurzu mi to napíšeš, bez otázek ti vrátím peníze zpět.

Pro objednávky ze Slovenska (EUR):

Upozornění: Pokud chceš fakturu vystavit na firmu a nejsi plátce DPH, vzniká Ti vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíš mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejsi nebo se jí stát nechceš, doporučuji koupit si on-line kurz na fyzickou osobu nepodnikatele.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Změnu, kterou mi kurz pomohl „udělat „, vnímám nejen já, ale i moje okolí a nejsilnější zpětná vazba je to, ze moje starší dcera, která je velmi citlivé dítě a mým vztekáním a křičením velmi trpěla, teď se mnou večer před usnutím začala probírat svoje strachy a bolístky, třeba i půl roku staré…vždycky jsme si hodně povídaly a řešily spolu její nepohodu, ale tohle cítím jako něco hlubšího a silnějšího…

Stáňa

Celý tento kurz je riadna pecka. Toľko vecí na jednom mieste. Je to to najlepšie, čo som mohla pre seba urobiť.

Jarka

A nakonec – manžel ze mě cítí větší klid a vyrovnanost… když mi to řekl, tak to pro mě bylo největší ocenění, když je ta změna patrná i navenek.

Iva

Potřebuješ pomoc?

Napiš mi na pavla@pavlakupco.cz nebo volej 721 512 011.

Ráda Ti pomohu.

Níže zadejte své křestní jméno a e-mail

 

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

 

 

Váš e-book už je na cestě k vám!

Níže zadejte svůj e-mail.

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Mgr. Pavla Kupčo, IČ: 04883187, se sídlem K parku 298, 251 01 Nupaky) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů , které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

You have Successfully Subscribed!