Tato stránka slouží pouze po objednávky ze Slovenska.

(Tj. pro zákazníky, kteří mají slovenskou poštovní adresu a platí v eurech.)

Dokončením objednávky získáte meditaci Dobrá máma, která vás podpoří v přijímání všeho, co je, v odpuštění si a v procítění sebe samé jako dobré mámy. 
Obdržíte ji společně s manuálem. Meditace je ve formátu mp3, manuál ve formátu PDF.

Upozornění: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si meditaci na fyzickou osobu nepodnikatele.

V ceně je započteno 20% DPH, které jsem nucena platit při prodeji do zahraničí, a po nákupu odvést zpět na Slovensko.

Garance
Za svým dílem si stojím.
V případě, že vás meditace nijak neobohatí a vy mi to napíšete do 14 dnů od její koupě, bez otázek vám vrátím peníze zpět.
Vaše spokojenost je pro mne důležitá.

Pavly meditace Dobrá máma je úžasná. Nejen, že má Pavla krásný a příjemný hlas, který je opravdu pro meditace stvořen, tak samotný obsah je úžasný. Dvakrát během poslechu mi projel mráz po zádech, a to když jsem se v jednotlivých pasážích poznala. Meditace má uklidňující účinek, s cílem pochopit, že všechno je tak, jak má být, a vše je v pořádku. Opravdu krásná a příjemná meditace se silným prožitkem sebe sama. Doporučuji si najít chvilku pro sebe, zaposlouchat se a jen zkrátka být. Děkuji za tuto meditaci, dobila mi baterky a přišlo uvědomění, že jsem skvělá žena i matka a není třeba se trestat.

Monika Švejdová

online podnikatelka, která pomáhá lidem v začátcích jejich podnikání, , www.monikasvejdova.cz

Potřebujete pomoc?

Napište mi na pavla@clevermarketing.cz nebo volejte na 721 512 011.

Ráda Vám pomůžu.

Níže zadejte své křestní jméno a e-mail

 

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

 

 

Váš e-book už je na cestě k vám!

Níže zadejte svůj e-mail.

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Mgr. Pavla Kupčo, IČ: 04883187, se sídlem K parku 298, 251 01 Nupaky) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů , které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

You have Successfully Subscribed!