Objednávka on-line kurzu

Zkroť svůj hněv… a udělej si z něj přítele

Dokončením objednávky získáte on-line kurz Zkroť svůj hněv. 

Jste-li ze Slovenska (tzn. máte slovenskou poštovní adresu a chcete platit v eurech), vyplňte prosím 2. formulář.

Žijete-li v jiné zemi EU, která není ve formuláři uvedena, kontaktujte mě, prosím, a vystavím Vám fakturu na míru. Děkuji.

Pro objednávky z ČR (Česká poštovní adresa a platba v Kč):

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Pro objednávky ze Slovenska (Slovenská poštovní adresa a platba v EUR):

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Co říkají o kurzu účastnice, které jím prošly?

Naprosto úžasné to bylo a předčilo to má očekávání, otevřelo mi to mnoho zajímavých oblastí a vůbec mě to celkově pozitivně nastartovalo si s hněvem lépe poradit.

Veronika Laštovičková

Velmi srozumitelně jste téma hněvu objasnila, Vaše povídání bylo velmi přístupně zpracované a příjemně se Váš výklad poslouchal. Oceňovala jsem i teoretický psychologický výklad, který byl pochopitelný i pro mě – jako laika. A tvořil tak pozadí všem těm praktickým technikám, které jste představila. Cvičení byla pěkně vedená, vždy jsem přesně věděla, co mám dělat.

Byla to pro mě opravdu výborná zkušenost a jsem ráda, že jsem se přihlásila.

Martina

Níže zadejte své křestní jméno a e-mail

 

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

 

 

Váš e-book už je na cestě k vám!

Níže zadejte svůj e-mail.

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Mgr. Pavla Kupčo, IČ: 04883187, se sídlem K parku 298, 251 01 Nupaky) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů , které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

You have Successfully Subscribed!