Objednávka dárkového poukazu na meditaci Dobrá máma

Vyplňte, prosím, objednávkový formulář a dárkový poukaz na meditaci je za chvíli u Vás.

Do poznámky, prosím, uveďte jméno a e-mail ženy, které budete dárkový poukaz věnovat.

  1. Po zaplacení a spárování platby Vám přijde e-mailem dárkový poukaz.
  2. Ten si můžete vytisknout a předat jej.
  3. Obdarovaná si může svůj dar vyzvednout do 31.1.2020. A to tak, že napíše e-mail na adresu pavla@pavlakupco.cz, do kterého uvede své jméno a číslo uvedené na dárkovém poukazu. Poté obdrží na svůj e-mail meditaci.

Meditaci obdrží společně s manuálem. Meditace je ve formátu mp3, manuál ve formátu PDF.

Pavly meditace Dobrá máma je úžasná. Nejen, že má Pavla krásný a příjemný hlas, který je opravdu pro meditace stvořen, tak samotný obsah je úžasný. Dvakrát během poslechu mi projel mráz po zádech, a to když jsem se v jednotlivých pasážích poznala. Meditace má uklidňující účinek, s cílem pochopit, že všechno je tak, jak má být, a vše je v pořádku. Opravdu krásná a příjemná meditace se silným prožitkem sebe sama. Doporučuji si najít chvilku pro sebe, zaposlouchat se a jen zkrátka být. Děkuji za tuto meditaci, dobila mi baterky a přišlo uvědomění, že jsem skvělá žena i matka a není třeba se trestat.

Monika Švejdová

online podnikatelka, která pomáhá lidem v začátcích jejich podnikání, , www.monikasvejdova.cz

Potřebujete pomoc?

Napište mi na pavla@pavlakupco.cz nebo volejte na 721 512 011.

Ráda Vám pomůžu.

Níže zadejte své křestní jméno a e-mail

 

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

 

 

Váš e-book už je na cestě k vám!

Níže zadejte svůj e-mail.

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Mgr. Pavla Kupčo, IČ: 04883187, se sídlem K parku 298, 251 01 Nupaky) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů , které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

You have Successfully Subscribed!