Jsi unavená po náročném dni?

Toužíš na chvíli jen tak spočinout?

Jen být – tady a teď – a uvolnit se do důvěry, že je vše v pořádku?

Vytvořila jsem pro tebe meditaci Spočinutí, která ti s tím pomůže.

Někdy se pořád jen někam ženeme. Spěcháme, chceme po sobě výkon a výsledky. …A zapomínáme na tu naši ženskou esenci.

V jedné takové chvíli ke mně přišla tato meditace. A pomohla mi ukotvit se v tady a teď. Ponořit se do přítomného okamžiku. Jen být a přijímat, co je.

Nyní ji dávám k dispozici i tobě.

Co ti meditace přinese

  • uvolnění

  • zkoncentrování na tady a teď

  • uklidnění

  • přijmutí toho, co je

  • napojení na ženský princip

Nemusíš jen makat, dělat, činit se. Dovol si na chvíli jen být. Být tady a teď. Být sebou samou. Dovol si na chvíli se zastavit, otevřít se tomu, co je tvé, přijímat to a cítit, že vše je v pořádku.

Kolik meditace stojí

Meditace je léčivá a mocná,

protože si ale přeji, aby byla dostupná všem,

nabízím ji za 220 Kč.

 

Je vhodná pro kohokoliv?

Meditace je určena všem dospělým ženám bez ohledu na zkušenosti s meditacemi.

Nemám moc dobrou představivost. Budu z ní mít přesto nějaký užitek?

Ano. Jediným nutným předpokladem je ochota si ji pustit a nechat se vést mým hlasem.

Je vytvořena tak, aby byla prospěšná i ženám, které si neumí vytvářet jasné a konkrétní obrazy v hlavě. Nestojí pouze na vizualizaci. Využívá i jiných principů, ke kterým není třeba vizuální představivost.

Navíc

Garance

Za svým dílem si stojím.

V případě, že tě meditace neobohatí a napíšeš mi to do 14 dnů od její koupě, bez otázek ti vrátím peníze zpět.

Tvá spokojenost je pro mne důležitá.

Manuál

K meditaci (ve formátu mp3) navíc obdržíš i manuál (ve formátu PDF) s informacemi, jak meditaci používat, aby ti co nejlépe sloužila.

Co řekly o meditaci první posluchačky?

Meditace spočinutí mi pomohla zastavit se, zmírnit stres z toho, co vše chci a musím udělat. Díky meditaci jsem se zklidnila a uvědomila jsem si, že vše má svůj čas. Po meditaci mě naplnil takový zvláštní klid a víra, že to, co chci, se mi podaří. Perfektní začátek dne.

Marie Vavrochová

autorka e-booku Jak se zbavit únavy, www.marie-vavrochova.cz

Spočinout, nic nedělat, vše pustit a jen být. Meditace, kterou pro vás Pavla připravila, je jedinečná tím, že dopřeje tělu i mysli dostatek času na uvolnění, spojení se s přítomností a přijetí toho, co je a co máme právě teď. Spojíte se se svým vnitřním zdrojem, vašim největším bohatstvím. S láskou doporučuji.

Jana Ohanková

Autorka projektu MOJE ZDROJOVNA. Pomáhám lidem spojit se se svými léčivými zdroji. , www.janaohankova.cz, www.mojezdrojovna.cz

Meditácia spočinutí ma vrátila do krásneho prežitia prítomného okamihu a uvedomenia si, že všetko je správne tak, ako je a nieje kam sa náhliť. Stačí len byť a pochopiť, že každá cesta je pre mňa v daný okamžik tá správna, uvoľniť sa a nechať veci plynúť. Ďakujem za príjemnú meditáciu, presne toto som si potrebovala na mojej ceste pripomenúť. Určite doporučujem i vám.

Simona Kubaliaková

Učí ženy, ako sa o seba starať, aby sa cítili dobre vo svojej koži, www.kubali.sk

Zanech na chvíli všechno úsilí a jen buď. Taková, jaká jsi. S tím, co je.

Níže zadejte své křestní jméno a e-mail

 

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

 

 

Váš e-book už je na cestě k vám!

Níže zadejte svůj e-mail.

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Mgr. Pavla Kupčo, IČ: 04883187, se sídlem K parku 298, 251 01 Nupaky) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů , které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

You have Successfully Subscribed!