Pochybujete občas, zda jste dost dobrá máma?

A trápíte se výčitkami svědomí a pocity viny za to, co jste udělala či neudělala ve vztahu ke svým dětem?

Znám to. A znám také techniku, která vás během chvíle odblokuje od přebytečného strachu a pocitů viny.   Umožní vám naplno zažívat klid a důvěru v sebe. 

Jen dnes na Den matek za akční cenu.

Víte, že disponujete obrovským potenciálem? Víte, že máte schopnost sebe samou ničit i léčit?

Použijte svůj potenciál a své schopnosti ve svůj prospěch. Poznejte sebe a svou sílu, spojte se s ní a získejte jistotu pramenící zevnitř sebe. Bude-li s ní v kontaktu, budete vědět i cítit, kým jste, jaké jsou vaše dary a že jste ta nejlepší máma pro své děti.

KDO JSEM

Dovolte mi se představit. Jmenuji se Pavla Kupčo a jsem:

– matka

Mateřství mne obohacuje o celou škálu zážitků a zkušeností. Konfrontovalo mne s temnými částmi sebe samé.

Zkraje mateřství jsem se bořila v bažinách pochybností o sobě (hlavně co by matce), strachovala se, abych dítě trvale nepoškodila. A vyčítala jsem si, že se strachuji, že pochybuji a že to neumím jinak. Přišlo mi, že si mé dítě zaslouží lepší mámu.

– psycholožka

Naštěstí jsem znala mnoho způsobů, psychologických metod a technik, jak se s sebou pracovat. A tak se mi postupně podařilo se s novou životní rolí popasovat a najít v sobě klid, důvěru a sebejistotu.

Učila jsem se rozlišovat a rozpouštět staré programy, které se v mateřství vyvalily odněkud z hlubin, a měnit je. Uvolnit se s vědomím toho, že dělám to nejlepší, čeho jsem momentálně schopna a že je to tak v pořádku.

– bodyterapeutka

K přijetí sebe samé takové, jaká jsem, a k plnému prožívání všeho, co je, a že tak, jak to je, je to v pořádku, mi nejvíce pomohla bodyterapie (psychoterapeutická práce s tělem). Díky ní nejen vím, ale i cítím, že jsem ta nejlepší máma pro své dítě.

 

ZÁZRAČNÁ METODA

Ráda bych vám ten pocit sebe jako dobré mámy zprostředkovala. Vytvořila jsem proto pro vás meditaci. Využívá práci s tělem, s nervovým systémem a má moc napojit vás na vaši vnitřní sílu.

ÚČINKY MEDITACE

Pomůže vám:

  • lépe se poznat
  • přijmout své chyby a odpustit si je
  • měnit staré programy, které vám už neslouží
  • důvěřovat sobě, svému dítěti i světu
  • napojit se na svou vnitřní sílu
  • získat sebejistotu a klid
  • mít se ráda taková, jaká jste
  • naplno prožívat svou jedinečnost
  • plně procítit, že jste dobrou mámou

Meditace je určena ženám – matkám. Během 11 minut vás provedu několika technikami, které mají moc změnit váš život. Je koncentrací toho nejlepšího, co využívám pro sebe i své klientky. Žádná zbytečná výplň, jen to nejúčinnější, protože vím, že žádná matka nemá času nazbyt.

Chci, abyste věděla, že jste dobrá máma. A chci, abyste to nejen věděla, ale i cítila. Tu úlevu, že na vašich bedrech neleží celý svět, ale že se vše děje tak, jak má, a že  nemusíte všechno řídit a  zajišťovat a dělat bezchybně. Můžete dělat chyby, a i tak být dobrou mámou.
Vydechněte. Jste dobrá máma! Taková, jaká jste, jste v pořádku.

KOLIK TO STOJÍ?

Kdysi bych byla schopna platit zlatem za prožitky, které zprostředkovávám skrze tuto meditaci. Výčitky svědomí, že nedělám dost, že nejsem dost dobrá matka, mne ubíraly hodně energie a radosti ze života. Ta úleva, když jsem je mohla pustit, je asi nevyčíslitelná.

Přeji si však, aby stejnou úlevu mohl zažít kdokoli. Cenu jsem proto stanovila následující:

Pouze 14.5.2017 na Den matek za zvýhodněnou cenu 110 Kč.

Od 15.5.2017 za 170 Kč.

Zbývá ještě

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Sekund

Stojí míň než kytice růží. A nezvadne. Lze se z ní těšit znovu a znovu.

Je vhodná opravdu pro každou mámu?

Meditace je univerzální a může z ní mít prospěch jakákoli žena-matka bez ohledu na zkušenosti s meditacemi.

Ačkoli meditace využívá psychoterapeutických technik, neslouží jako náhrada psychoterapie. 

Nemám moc dobrou představivost. Budu z ní mít přesto nějaký užitek?

Ano. Jediným nutným předpokladem je ochota si ji pustit a nechat se vést mým hlasem.

Je vytvořena tak, aby byla prospěšná i lidem, kteří si neumí vytvářet jasné a konkrétní obrazy v hlavě. Nestojí pouze na vizualizaci. Využívá i jiných principů, ke kterým není třeba vizuální představivost.

NAVÍC

Garance

Za svým dílem si stojím.

V případě, že vás meditace neobohatí a vy mi to napíšete do 14 dnů od její koupě, bez otázek vám vrátím peníze zpět.

Vaše spokojenost je pro mne důležitá.

Manuál

K meditaci (ve formátu mp3) navíc obdržíte i manuál (ve formátu PDF) s informacemi, jak meditaci používat, aby vám co nejlépe sloužila.

PRVNÍ OHLASY

Meditace už má první posluchačky. Přečtěte si, co o ní říkají:

Pavly meditace Dobrá máma je úžasná. Nejen, že má Pavla krásný a příjemný hlas, který je opravdu pro meditace stvořen, tak samotný obsah je úžasný. Dvakrát během poslechu mi projel mráz po zádech, a to když jsem se v jednotlivých pasážích poznala. Meditace má uklidňující účinek, s cílem pochopit, že všechno je tak, jak má být, a vše je v pořádku. Opravdu krásná a příjemná meditace se silným prožitkem sebe sama. Doporučuji si najít chvilku pro sebe, zaposlouchat se a jen zkrátka být. Děkuji za tuto meditaci, dobila mi baterky a přišlo uvědomění, že jsem skvělá žena i matka a není třeba se trestat.

Monika Švejdová

online podnikatelka, která pomáhá lidem v začátcích jejich podnikání, www.monikasvejdova.cz

Tato meditace se dotkla mého srdce. 
Vnímala jsem se jako žena, jako matka a jako milující bytost, která umí dávat  – svým dětem – a která umí lásku i přijmout – od svých dětí. A ví, že vše je tak, jak má být. Tato meditace hladí srdce každé mámy.
Jana Ohanková

www.janaohankova.cz

Pokud jste dočetli až sem, něco vás oslovilo. Není náhoda, že se teď v tuto chvíli dostáváte k této meditaci. Má vám asi něco dát.

Chcete-li si to vzít, klikněte na tlačítko koupit meditaci, na další stránce vyplňte a odešlete objednávkový formulář a pak se nechte vést mým hlasem.

Níže zadejte své křestní jméno a e-mail

 

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

 

 

Váš e-book už je na cestě k vám!

Níže zadejte svůj e-mail.

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Mgr. Pavla Kupčo, IČ: 04883187, se sídlem K parku 298, 251 01 Nupaky) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů , které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

You have Successfully Subscribed!