Nedávno jsem zaslechla názor, že transformace hněvu je blbost. Hněv prý buď je a nebo není a když je, tak má svůj dobrý význam a naším úkolem není ho nějak transformovat, ale něco ve svém životě už konečně změnit.

V tom je hodně pravdy. Na druhou stranu to není vůbec v rozporu s tím, o čem já mluvím, když mluvím o transformaci hněvu.

Jak to tedy s tou transformací hněvu je? Lze hněv transformovat? Kdy a proč? Svůj pohled na tuto problematiku vysvětluji v následujícím 11 minutovém videu.

Je pro vás můj pohled srozumitelný?

Jak to vnímáte vy? Znáte to z vlastní zkušenosti?

 

 

 

Pavla Kupčo

Chcete se podělit o své dojmy a zkušenosti? Máte dotaz? Pište do komentářů:

comments

Níže zadejte své křestní jméno a e-mail

 

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

 

 

Váš e-book už je na cestě k vám!

Níže zadejte svůj e-mail.

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Mgr. Pavla Kupčo, IČ: 04883187, se sídlem K parku 298, 251 01 Nupaky) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů , které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

You have Successfully Subscribed!