Jako spermie?

Vpřed, vpřed, vpřed. Splnit úkoly, překročit plán. Dělat, makat. Mít stanoveny cíle a k nim jasně směřovat. Úsilím a aktivitou. Podávat co nejlepší výkony. Být rychlý. Být první. Vše stihnout.

 

Nebo jako vajíčko?

Nebo si v klidu plout a užívat si proces? A pak jen čekat, až ke mně přijde to, co ke mně má přijít. To, co je skutečně mé. Jen být. Sebou samou. S vědomím, že to důležité si mě najde. Že se stačí jen otevřít a přijímat vše, co je. S důvěrou a láskou. Být ve svém středu. Tady a teď.

 

Co z toho je vám bližší?

Ženete se někam jako spermie nebo s důvěrou jen jste a víte, že to, co potřebujete, přijde?

 

Není lepší a horší

Nechci hodnotit jedno jako lepší a druhé jako horší. Oboje je nám třeba. Oboje patří k životu, už od jeho počátku.

 

Jste v rovnováze? Je ve vašem životě dostatek prostoru i pro ženskou kvalitu?

Jen je dobrá rovnováha. Co tahle nechat tu mužskou část (aspoň na chvíli) mužům? Co tahle zkusit být (aspoň na chvíli) tím vajíčkem? 

Položit se do důvěry a s láskou k sobě i ke světu prostě „jen“ BÝT. Přítomná, vědomá, citlivá, svá. Být ve svém středu (resp. se k němu neustále znovu a znovu vracet, neb život je pohyb a drobná vychýlení patří k procesu).

 

Vizualizace vajíčka

Tato vizualizace mě provází poslední tři dny. A vždy mě to naplní klidem a láskou, když se mi podaří zastavit se, být tím vajíčkem a jen se otevřít a s důvěrou přijímat vše, co je, jako to nejlepší, co právě teď může být.

Chcete to také zažít? Připravila jsem pro vás k tomu meditaci. Posílí váš ženský aspekt. Ukotví vás v tady a teď a v důvěře, že je vše tak, jak má být.

 

Chcete další vizualizace, meditace a cvičení pro procítění více lásky, klidu a harmonie? Najdete je tady.

 

 

Jak to máte nyní v životě vy? Jako spermie? Nebo jako vajíčko? Budu ráda, když se podělíte do komentářů.

Pavla Kupčo

Chcete se podělit o své dojmy a zkušenosti? Máte dotaz? Pište do komentářů:

comments

Níže zadejte své křestní jméno a e-mail

 

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

 

 

Váš e-book už je na cestě k vám!

Níže zadejte svůj e-mail.

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Mgr. Pavla Kupčo, IČ: 04883187, se sídlem K parku 298, 251 01 Nupaky) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů , které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

You have Successfully Subscribed!