JAK NA HNĚV V MATEŘSTVÍ 2

TÝDEN VIDEÍ pro méně křiku a více lásky

C

Diskutovat a ptát se můžete ve facebookové skupině:

Čtvrtek

Víkend

Jak nám může k většímu klidu a spokojenosti pomoci aromaterapie

– se Štěpánkou Zeithamlovou

Štěpánka Zeithamlová

– profesionální aromaterapeutka a registrovaná homeopatka

– žena, která převzala zodpovědnost za svoje zdraví

https://stepankazeithamlova.cz/

Týden videí skončil. Video už je dostupné pouze v členské sekci on-line kurzu Jak méně křičet.

Jak méně křičet a žít ve větší harmonii

Ve videu zmiňuji i tříměsíční on-line kurz Jak méně křičet a žít ve větší harmonii se sebou samou i se svými dětmi.

Ke kurzu nyní navíc dostanete jako bonus zdarma Štěpánčino video Zmírnění hněvu pomocí aromaterapie s dalšími tipy.

Více informací o on-line kurzu najdete zde:

Prostor pro vaše komentáře

Chcete se podělit o své dojmy a zkušenosti? Máte dotaz? Pište do komentářů:

4 Komentáře(ů)

 1. Dana

  Dobrý den,
  Ve videu několikrát zaznělo, že se musíme naučit zpracovávat své emoce. Co si mam pod tím představit? Můžete uvést příklad?
  Děkuji

  Odpovědět
  • Pavla Kupčo

   Děkuji za tu otázku, Dano. Je to na obsáhlou odpověď. Nejprve je třeba emoce vůbec zaregistrovat a přijmout, že je máme. Třeba na příkladu hněvu – být si vědoma toho, že jsem podrážděná nebo se na někoho zlobím. Zní to možná, že je to něco samozřejmého, ale často si mnoho lidí vůbec nepřipustí, že cítí hněv. Třeba proto, že jsou naučené, že by to neměli tak cítit/mít. Jakoukoli emoci je však třeba dovolit si procítit, pokud přišla. A to procítění může mít mnoho podob v závislosti na dané situaci. Pokud se mi některá emoce hodně často objevuje nebo se objevuje ve velké intenzitě, odráží to něco, co se děje v nás nebo v našem životě a může být potřeba s tím pracovat a něco změnit.

   K tomu příkladu – třeba pokud nás často vytáčí maličkosti, většinou to značí, že nemáme zpracovanou emoci hněvu. Nedovolili jsme si ho někdy dřív prožít (a často si to nedovolujeme stále) a on se nabaluje na další a další věci a my na ně reagujeme zdánlivě neadekvátně. Ta neadekvátnost je však způsobena tím, že to není reakce pouze na tuto maličkost, ale na vše, co bylo před tím a my to nevyjádřili či si to vůbec nedovolili prožít.

   Umět zpracovávat emoce znamená být si jich vědom, přijímat je, vnímat jejich poselství a adekvátně na ně reagovat – vyjadřovat je, měnit něco v sobě, případně okolo sebe – dle toho, co je v dané chvíli potřeba.

   Je to takto srozumitelné?

   Odpovědět
 2. Alena

  Krásné video. Jsem ráda, že jsem měla možnost dozvědet se o další možnosti jak se sklidnit a lépe zvládat své emoce 🙂 Úplně cítím vůni mandarinky a je mi z toho fajn, děkuji

  Odpovědět
  • Pavla Kupčo

   Díky, Aleno. Jsem ráda, že se Vám video líbilo. Také mě Štěpánčino povídání nalákalo nějakou tu vůni zkusit – a to jsem měla pocit, že na vůně moc nejsem. 😉

   Odpovědět

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Níže zadejte své křestní jméno a e-mail

 

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

 

 

Váš e-book už je na cestě k vám!

Níže zadejte svůj e-mail.

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Mgr. Pavla Kupčo, IČ: 04883187, se sídlem K parku 298, 251 01 Nupaky) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů , které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

You have Successfully Subscribed!