Je tu jaro. Dle tradiční čínské medicíny je jaro spojené s orgánem jater a játra jsou spojena mimo jiné i s hněvem. Co to znamená? Více o tom se dozvíte v rozhovoru, ve kterém můj host  – Erik Palko – přibližuje, jak na hněv pohlíží tradiční čínská medicína (TCM).

Erik Palko je terapeut tradiční čínské medicíny a fyzioterapeut. Ve své praxi spojuje prastaré učení čínské medicíny s poznatky medicíny moderní. Více než dvacet let pracuje s klienty na tom, aby si udrželi nebo znovuzískali své zdraví a vitalitu.

V rozhovoru zmiňuje:

  • kudy nám uniká energie
  • jak vyčerpáváme slezinu a jaké to má důsledky
  • jednoduché tipy, které nezaberou moc času a pomohou vám mít více energie
  • spojení ročního období jara s játry
  • když játra (resp. celý systém drah s nimi spojený) nefungují dobře, ovlivňuje to oči, nehty i naše emoce – můžeme být vznětlivější, podrážděnější a častěji zažívat hněv i vybuchovat
  • jak pečovat o naše játra a zharmonizovat tak nejen je, ale i naše emoce

 

Rozhovor je dlouhý necelých 30 min. a najdete ho zde:

V rozhovoru (který je z předloňského roku) zmiňuji on-line kurz Jak méně křičet a žít ve větší harmonii. Ten je nyní bohužel uzavřený. Pokud potřebujete pracovat se svým hněvem, využijte e-book Papiňák pod kontrolou nebo se objednejte na konzultaci.

 

Pavla Kupčo

Chcete se podělit o své dojmy a zkušenosti? Máte dotaz? Pište do komentářů:

comments

Níže zadejte své křestní jméno a e-mail

 

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

 

 

Váš e-book už je na cestě k vám!

Níže zadejte svůj e-mail.

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Mgr. Pavla Kupčo, IČ: 04883187, se sídlem K parku 298, 251 01 Nupaky) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů , které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

You have Successfully Subscribed!