Skvělé!

Váš e-mail byl ověřen. Nyní jsme ve spojení.

Týden videí Jak na hněv v mateřství poběží v týdnu 9. – 15. 9. 2019.

9.9. čekejte e-mail s odkazem na první video.

Každé video máte k dispozici ke shlédnutí 24 hodin.

Kdybyste e-mail nemohl/a najít, zkontrolujte, prosím, složku Hromadné, Promo, příp. Spam.

Chcete-li mít jistotu, že to nepropásnete, přidejte se do facebookové skupiny Jak na hněv v mateřství. Tam vám připomenu, až týden videí začne, a můžete tam i pokládat dotazy k videím a diskutovat s odborníky.

Sledovat mě můžete i na facebookové stránce Rosteme s dětmi. Zveřejňuji na ní své články, myšlenky i citáty a věty k pobavení o hněvu, matkách a dětech.

I tam začátek týdne videí včas připomenu.

Níže zadejte své křestní jméno a e-mail

 

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

 

 

Váš e-book už je na cestě k vám!

Níže zadejte svůj e-mail.

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Mgr. Pavla Kupčo, IČ: 04883187, se sídlem K parku 298, 251 01 Nupaky) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů , které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

You have Successfully Subscribed!