Ještě potvrďte v e-mailu prosím.  

Děkuji Vám za vyplnění formuláře. Zbývá už jen jeden jediný malý krok – malá zákonná povinnost.

Do Vaší schránky právě letí e-mail s předmětem „Jste to Vy? Prosím potvrďte…“. Potvrďte jej prosím.

Bude pravděpodobně ve složce Hromadné nebo Promo, příp. Spam. Přetáhne-li jej do hlavní složky, hlavní obsah Vám pak neunikne.

Potvrzením e-mailové adresy ověřujeme, že zadaná adresa je skutečně Vaše, a e-book, odkaz na webinář či minikurz k Vám dorazí.

Je to ochrana před vtipálky zadávajícími do formulářů cizí adresy a také před občasnými překlepy.

Pokud Vám žádný e-mail nedorazil, chvíli vyčkejte (na domény typu seznam to většinou trvá déle). Pokud e-mail stále nepřichází, vyplňte, prosím, formulář ještě jednou (překlep se občas stane každému) nebo mě kontaktujte na pavla@pavlakupco.cz a vyřešíme to.

Než půjdete…

Zvu vás do facebookové skupiny

Jak na hněv v mateřství.

 

Čeká vás tam inspirace, podpora a prostor pro sdílení vašich starostí i radostí.

Sledovat mě můžete i na facebookové stránce Rosteme s dětmi. Zveřejňuji na ní své články, myšlenky i citáty a věty k pobavení o hněvu, matkách a dětech.

Níže zadejte své křestní jméno a e-mail

 

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

 

 

Váš e-book už je na cestě k vám!

Níže zadejte svůj e-mail.

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Mgr. Pavla Kupčo, IČ: 04883187, se sídlem K parku 298, 251 01 Nupaky) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů , které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

You have Successfully Subscribed!