Co dělat s hněvem? Nakolik se lze změnit a méně křičet? Jak to udělat? Jak žít ve větším klidu a větší harmonii?

Odpovědi najdete v následujícím rozhovoru.

O hněvu, o křičení na děti, o tom, nakolik se lze změnit a jak to udělat jsem si povídala s Jarkou Strýčkovou.

 

Ptala jsem se jí:

– kdy byl ten okamžik, kdy pocítila, že bys chtěla  nebo potřebovala naučit se se svým hněvem lépe pracovat;

– co dělala, co vše zkoušela;

– jaká byla její cesta v práci s hněvem;

– i na tip pro vás, jak méně křičet a žít ve větší harmonii.

 

Výňatek z rozhovoru:

…až jsme dospěli do toho stádia, že jsem si řekla: „Takto to prostě dál nejde. Žijeme něco, co vůbec žít nechceme. Nechci se takto cítit. Snila jsem po harmonické rodině a toto se tomu ani zdaleka nepřibližovalo. A tak jsem si říkala, že něco se už prostě musí stát. Něco se musí stát. A musí se to zase otočit a jít to nějakým jiným směrem.

Toto byl asi ten moment, kdy jsem si řekla, že takto to už nejde. Měla jsem velké výčitky vůči sobě i vůči dětem. Vůči manželovi. U nás doma se často křičelo. A potom samozřejmě jsem si to zpětně vyčítala, že proč jsem taková? Já taková nechci být! Vždyť já ty svoje děti miluji! Miluji svého muže. A proč se toto děje?!

(můj překlad ze slovenštiny 😉)

Co se stalo dál? Jak se událo, že dnes už je Jarka úplně někde jinde?

Co dělala? Co jí pomohlo „sundat ze sebe velké břemeno“ a přineslo jí „obrovský pocit svobody a úlevy„? Vše se dozvíte v našem rozhovoru:

Dejte vědět, jestli to, o čem Jarka mluví, také znáte a co pomáhá vám.

Rozhovor si můžete pustit zde:

Také se chcete naučit lépe zvládat hněv a stát se laskavější mámou?

Tak vykročte. On-line kurz Jak méně křičet a žít ve větší harmonii je bohužel uzavřený. Můžete však k němu získat přístup a krom přístupu ke kurzu ještě obrovskou dávku podpory a vedení v novém speciálním programu. Více o programu se dozvíte v tomto videu. Nebo mi napište a rovnou se podíváme na možnosti právě pro vás:

 

5 + 8 =

Pavla Kupčo

Chcete se podělit o své dojmy a zkušenosti? Máte dotaz? Pište do komentářů:

comments

Níže zadejte své křestní jméno a e-mail

 

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

 

 

Váš e-book už je na cestě k vám!

Níže zadejte svůj e-mail.

Pošlu Vám e-book Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou. A spolu s ním získáte i pravidelnou dávku inspirace, jak žít šťastněji a vyrovnaněji (nejen) s dětmi.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Mgr. Pavla Kupčo, IČ: 04883187, se sídlem K parku 298, 251 01 Nupaky) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů , které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

You have Successfully Subscribed!